Haftanın Android Uygulamaları - 17 Eylül

Haftanın Android Uygulamaları - 17 Eylül

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store'da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik.

Haftanın Android Uygulamaları - 17 Eylül

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store'da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var. Hide "Running In The Background" Notification

Bu uygulamanın ne işe yaradığı aslında adından anlaşılıyor. Android Oreo ile çalışan akıllı telefonlar ki şu an oldukça kısıtlı, sürekli olarak arka planda çalışan uygulamalar hakkında bildirim yapıyor. Hide "Running In The Background" Notification adlı basit ve küçük uygulama ise sizi bu rahatsız edici bildirimlerden kurtarıyor.

>

{pagebreakFacer Watch Faces

Android Wear veya Tizen tabanlı akıllı saati olanların oldukça işine yarayacak olan Facer Watch Faces uygulaması oldukça başarılı bir arayüz özelleştirme platformu olarak karşımıza çıkıyor. Önde gelen marka ve sanatçılardan 15 bin ücretsiz ve üst seviye arayüz sunan uygulama ile kendi arayüzünüzü oluşturmanız bile mümkün.

>

{pagebreakFenix 2 for Twitter

Beta sürecinden yeni çıkan Fenix 2 for Twitter adlı uygulama, Twitter istemcilerinden bir başkası. Twitter uygulamasıyla birçok benzer özellik sunsa da bu uygulama bazı konularda farkını ortaya koyuyor. Akışta ve profil fotoğraflarında daha büyük görseller, akışınızı kişiselleştirebilme ve aydınlık ya da karanlık tema seçme uygulamanın özellikleri arasında.

>

{pagebreakMixer Create

Microsoft yapımı uygulama ile oyuncular ve yayıncılar hedef alınmış durumda. Mobil oyununu ya da o anda yaptığını canlı yayın ile paylaşmak isteyenler için kullanışlı bir uygulama olan Mixer Create, bunu tek tuşla yapmanızı sağlayacak kadar pratik. Ayrıca izleyicilerle sohbet etmek ya da başka bir platform üzerinden yayındaysanız cihazınızı sohbet için kullanmak da uygulamayla mümkün.

>

{pagebreakTubio

Tubio, telefonunuzdan televizyonunuza kablosuz ve ücretsiz olarak web videoları ve müzikler aktarmanıza yardımcı oluyor. Chromecast, AirPlay ve benzerleri başarılı olsa da tüm servisler bunları desteklemezken Tubio bu konuda öne çıkıyor.

>

Kaynak: Shiftdelete