HADİSE HABERLERİ

Hadise haber, Hadise son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hadise - 9.9.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
Konuşmasında İzmir'in kurtuluşu olarak tarihe geçen 9 Eylül 1922'ye değinen Karamollaoğlu, bu tarihi günü, "ülkemiz ve islam coğrafyasında emelleri olan emperyalizme ve ırkçı siyonizme her daim hatırlatılması, bağımsızlık konusunda asla taviz vermeyeceğimizin belirtilmesi açısından önemli bir hadise" olarak değerlendirdi.
Hadise - 9.9.2020
Fransa ve Yunanistan: Doğu Akdeniz'deki büyük hesaplaşmanın vekil aktörleri
Özellikle son madde çok önemli. Zira Osmanlı'nın büyük güç statüsünü bitiren hadise, aslında doğrudan doğruya denizlerdeki güç vasfını yitirmesiyle ilgili.
Hadise - 8.9.2020
Son dakika haberi | İçişleri Bakanı Soylu, Polis Akademisi Mezuniyet Töreni'nde konuştu Açıklaması
Geçtiğimiz haftalarda, üzücü bir intihar vakası yaşandığını anımsatan Soylu, şu değerlendirmede bulundu: "Kızımıza Cenabıhak'tan rahmet, ailesine de başsağlığı diliyorum. Olaya sebep olduğu değerlendirilen kişi hakkında adli ve idari süreçler gecikmeden, hatta idari süreçler olay henüz gündeme düşmeden başlatılmasına rağmen, bu hadise üzerinden güvenlik kurumlarımıza dönük sosyal medya operasyonları başlattılar, başlatanlar yine aynı gruplar.
Hadise - 5.9.2020
Son dakika haber... İçişleri Bakanlığı Aylık Basın Bilgilendirme Toplantısı
Konunun idari ve adli boyutunun olduğunu ifade eden Çataklı, "Kolluk kuvvetlerimizin disiplinini ve çalışma prensiplerini olumsuz etkileyecek hadiselere bugüne kadar asla taviz vermedik, bundan sonra da taviz vermeyeceğiz.
Hadise - 5.9.2020
Son dakika... İçişleri Bakanı Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı, "Biliyorsunuz askeri uğurlamalar...
İçişleri Bakanı Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı, "Biliyorsunuz askeri uğurlamalar yasaklandı. Bu olayda büyük oranda bir azalma olduğunu görüyoruz. Tümüyle kalkması temel hedefimiz. Başta Ankara'daki olayla ilgili hadise olmak üzere işlemler başlatıldı.
Hadise - 4.9.2020
İran'da kimyasal gaz kapsülünün patlaması sonucu yüzden fazla kişi zehirlendi
Konuya ilişkin basına açıklama yapan Çerdavul Kaymakamı İlyas Fettahi, "Zencire Olya köyünde bugün meydana gelen hadise, tır sürücüsünün ihmali ve dikkatsizliğinden kaynaklanmıştır.
Hadise - 28.8.2020
Cuma hutbesinde ağustos ayı zaferleri işlendi
Aşure gününün, aynı zamanda "şehitlerin efendisi" Hazreti Hüseyin'in ve beraberindekilerin Kerbela'da şehadete yürüdüğü gün olduğuna işaret edilen hutbede, şunlar kaydedildi: "Bu elim ve hazin hadise, Peygamber aşkıyla yanan bütün mümin yüreklerin yarasıdır.
Hadise - 26.8.2020
Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığından cinsel saldırı zanlısı Musa O. ile ilgili açıklama Açıklaması
Bakanlığın genç kızın ailesinin üzüntüsünü derinden paylaştığı, bu acı hadise ile ilgili yasal sürecin, kanunun öngördüğü çerçevede devam ettiği belirtilen açıklamada, tutuklanma talebi ve buna bağlı kararların savcılık ve mahkeme tarafından işleme konulduğu hatırlatıldı.
Hadise - 26.8.2020
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanlığı'ndan 'Musa Orhan' açıklaması
'GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI' Konunun bakanlık tarafından hiçbir şekilde tasvip edilmediği vurgulanarak, "Mütevaffanın ailesinin üzüntüsünü derinden paylaştığımız bu acı hadise ile ilgili olarak tüm yasal süreçler, kanunun öngördüğü çerçevede devam etmekte, tutuklanma talebi ve buna bağlı kararlar savcılık ve mahkeme tarafından işleme konulmaktadır.
Hadise - 25.8.2020
AK Partili Niyazi Güneş'ten seçim barajı değerlendirmesi Açıklaması
AK Parti ve MHP'nin seçim barajının düşürülmesine yönelik çalışması hakkında değerlendirmesinin sorulmasına Niyazi Güneş, "O konularda çok yakini bir bilgim yok. Yakından takip edemedim. Sizi yanlış yönlendirmeyeyim. Öteden beri düşündüğüm hadise şudur: Seçim barajlarıyla engelleme yapma anlayışı, doğru bir anlayış değildir.
Hadise - 25.8.2020
İspanya'da monarşi krizi
Bu skandalla neredeyse eş zamanlı olarak ortaya çıkan bir diğer hadise, sarayın zaten örselenmiş olan imajını bir kez daha sarstı.
Hadise - 22.8.2020
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den "kadın cinayetleri" açıklaması Açıklaması
Gaziantep'te bir apartmanın 4'üncü katından düşerek hayatını kaybeden 17 yaşındaki Duygu Delen'in ölümüne ilişkin soru üzerine Gül, olayın herkesin yüreğini parçalayan bir hadise olduğunu söyledi.
Hadise - 22.8.2020
Son dakika gündem: ABD'de, işlediği düzinelerce suçu itiraf eden eski polis memuruna 11 defa müebbet
Zaman aşımına uğrayan düzinelerce suçu daha kabul etti Tespit edilen 26 suçun dışında işlediği başka suçları da kabul eden seri katil ve tecavüzcü DeAngelo'nun yaptığı itirafla, zaman aşımına uğrayan bir çok faili meçhul hadise de gün yüzüne çıkmış oldu.
Hadise - 19.8.2020
Mandanın dönüşü: Fransa'nın "yeni" Afrika politikası
Nitekim Fransa 1990'lı yıllardan itibaren "yumuşak" ve "sert" güç unsurlarını kullanmak suretiyle bu kıtada tekrar güçlü bir şekilde yerini almaya çalışıyor. Bu kapsamda "müze diplomasisi" ve askeri müdahaleler arasında gelgitler sergileyen Fransa'nın, Afrika politikasında sert gücün ön plana çıkacağına yönelik sinyaller her geçen gün daha net alınıyor. Geçtiğimiz Temmuz ayı içinde yaşanan gelişmeler bu açıdan fazlasıyla dikkat çekiciydi. Bunlardan ilki 1830-1962 yıllarında Fransız işgaline karşı savaşan 24 Cezayirli mücahidin kafatasının, 170 yıl sonra, Fransa'da sergilendikleri müzeden ülkelerine getirilmesi ve bunun Fransa tarafından bir kamu diplomasisi başarısı olarak lanse edilmesiydi. Macron'un Afrika ile barışma ve yeni bir başlangıç gerçekleştirme hedefi doğrultusunda "müze diplomasisi"nin farklı bir uygulaması olarak nitelendirilebilecek bu hadise, Afrika'daki kanlı imajlarını düzeltmeye yönelik bir adım olsa da, sömürgeci devletler içinde en acımasız, vahşi ve barbar ülke olan Fransa'nın "neler yapabileceğini" göstermesi açısından da önemliydi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hadise Haberleri | Hadise Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hadise haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hadise kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Adalet Bakanı Gül, canlı yayında soruları yanıtladı: (1).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 14:42:27. #1.14#
title