Habip Soluk Haberleri

Habip Soluk haber, Habip Soluk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Habip Soluk - 24.08.2021
İlçemizde İlk Kez Askan Marka Nohut'un Hasadı Yapıldı.
İlçemizde İlk Kez Askan Marka Nohut'un Hasadı Yapıldı. İlçemizde, Sivas İl Tarım Müdürlüğü tarafından proje edilen, Gürün'de ilk defa ekimi yapılan 1500 dönümlük Askan Marka Nohutun hasadına başlandı. Hasat programına TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sayın İsmet YILMAZ, Ak Parti Sivas Milletvekili Sayın Habip SOLUK, Sivas Vali Yardımcısı Sayın Abdullah Seçkin KOÇAK, Kaymakamımız Sayın Halil YAZICI, İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Seyit YILDIZ ve çiftçiler katıldı.
Habip Soluk - 05.06.2020
Anadolu'nun en büyük 'Millet Bahçesi' açıldı
Sivas Belediyesi'nce eski 4 Eylül Stadyumu yerine millet bahçesi inşa edildi. 53 bin metrekare alana inşa edilen ve Anadolu'nun en büyük millet bahçesi olan Sivas Millet Bahçe'sinde toplam 36 çeşit 1029 adet ağaç, 252 oturma grubu, 15 piknik masası, 9 çocuk oyun alanı, 23 spor ve egzersiz aleti, 68 araçlık otopark, 812 metre koşu ve yürüyüş parkuru, 770 metre bisiklet yolu ve millet kıraathanesi gibi sosyal donatılar yer alıyor. Millet bahçesinin açılışını, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan video konferans yönetimiyle yaptı. Törene Sivas Valisi Salih Ayhan, AK Parti Sivas milletvekilleri İsmet Yılmaz, Mehmet Habip Soluk, Semiha Ekinci, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu ve il protokolü katıldı.
Habip Soluk - 14.11.2019
Şentop Türkiye, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde önemli bir diplomatik başarı elde...
AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI TBMM Başkanı Mustafa Şentop, valilik ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i makamında ziyaret etti. Şentop, ardından Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nin 2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katıldı. 4 Eylül Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Vali Salih Ayhan, AK Parti Sivas milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci, Mehmet Habip Soluk, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.
Habip Soluk - 14.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Görüntü Dökümü --------------------- -Okuldan detaylar -Röportajlar -Süre: 02.22 Boyut: 264 MB Haber: Semih ŞAHİN-İsmail Hakkı SEYMEN - Kamera: Hayri ŞEN/İZNİK, (Bursa),  =================== Şentop: Türkiye, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde önemli bir diplomatik başarı elde etmiştir (2) AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ'NE KATILDI TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Valilik ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i makamında ziyaret etti. Şentop, ardından Sivas Cumhuriyet Üniversitesinin 2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katıldı. 4 Eylül Kültür Merkezinde düzenlenen programa Sivas Valisi Salih Ayhan, AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci, Mehmet Habip Soluk, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.
Habip Soluk - 03.09.2019
Bakan pakdemirli: verimliliği artırmak için, teknoloji tarımla birleştirilmeli
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) verilerine göre bizim gibi bazı orta gelirli ülkelerde, büyüme oranları düşmeye başlamıştır. Bu noktada, bu düşüşü durdurmanın, gerilemeyi kırmanın anahtarı verimlilik artışıdır. Verimliliğin en önemli adımı ise, teknolojiyi tarımla birleştirmekten geçmektedir" dedi.  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Sivas Kongresi'nin 100'üncü yılı münasebetiyle Sivas'ta düzenlenen Orta Anadolu Ekonomik Forumu'na katıldı. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Bakan Pakdemirli'nin yanı sıra Sivas Valisi Salih Ayhan, AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ve Mehmet Habip Soluk, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle ve çok sayıda iş adamı ve sivil toplum kuruluşu üyeleri katıldı.
Habip Soluk - 03.09.2019
Dha yurt bülteni - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------- Çukurdan görüntü Haber-Kamera: Davut CAN / İZMİR, =================== Bakan Pakdemirli: Verimliliği artırmak için, teknoloji tarımla birleştirilmeli TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) verilerine göre bizim gibi bazı orta gelirli ülkelerde, büyüme oranları düşmeye başlamıştır. Bu noktada, bu düşüşü durdurmanın, gerilemeyi kırmanın anahtarı verimlilik artışıdır. Verimliliğin en önemli adımı ise, teknolojiyi tarımla birleştirmekten geçmektedir" dedi.  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Sivas Kongresi'nin 100'üncü yılı münasebetiyle Sivas'ta düzenlenen Orta Anadolu Ekonomik Forumu'na katıldı. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Bakan Pakdemirli'nin yanı sıra Sivas Valisi Salih Ayhan, AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ve Mehmet Habip Soluk, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle ve çok sayıda iş adamı ve sivil toplum kuruluşu üyeleri katıldı.
Habip Soluk - 07.06.2019
Sivas'ta trafik kazaları: 3 yaralı
Hilmi Can Yeşilyurt yönetimindeki plakası öğrenilemeyen otomobil, Mehmet Habip Soluk Bulvarı'nda devrildi.
Habip Soluk - 04.06.2019
Ramazan bayramı kutlanıyor
Konuşmanın ardından Vali Ayhan, programa katılanlarla bayramlaştı. Programa AK Parti Sivas Milletvekileri Habip Soluk, Semiha Ekinci, Belediye Başkan Hilmi Bilgin, 5.
Habip Soluk - 04.04.2019
Sivas Belediyesi'nde Yeni Başkan Hilmi Bilgin Göreve Başladı
Sivas Adliyesi'ne giderek mazbatasını alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin için adliyenin konferans salonunda tören düzenlendi. Törene AK Parti milletvekilleri İsmet Yılmaz, Mehmet Habip Soluk, Semiha Ekinci, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ve çok sayıda partili katıldı.
Habip Soluk - 27.03.2019
Dha Yurt Bülteni -9
Olay, dün saat 16.30 sıralarında merkez Kocasinan ilçesi Erkilet Havalimanı İç Hatlar yolcu geliş noktasında meydana geldi. Havalimanında tartıştığı meslektaşı Eyüp Bozkurt tarafından tabancayla vurularak şehit edilen evli ve 3 çocuk babası polis memuru Ali Ağkuş'un cenazesi Kayseri'deki törenin ardından karayolu ile memleketi Sivas'a getirildi. Ağkuş için Ulu Cami'de öğle namazı sonrası, cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Sivas Valisi Salih Ayhan, AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habip Soluk, MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel, 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Belediye Başkanı Sami Aydın, İnterpol Daire Başkanı Lütfi Çiçek, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, şehidin eşi Fatma, çocukları Burhanettin, Şevval, Ahmet Ağkuş ile yakınları ve çok sayıda kişi katıldı.
Habip Soluk - 22.03.2019
Sivas'ın İçme Suyu İhtiyacı İçin Baraja Takviye
Sivas Belediyesi, kentin içme suyu ihtiyacını karşılayan 4 Eylül Barajı'ndaki su seviyesinin düşmesi üzerine yaklaşık 5 kilometre ötedeki Tavra Deresi'nden sisteme su takviyesi yapılması için çalışma başlattı. 5 kilometrelik borularla taşınan su, kente barajdan içme suyu veren arıtma tesisine ulaştırıldı. Paşabahçe Mesire Alanı'ndan taşınan su artık arıtıldıktan sonra sisteme dahil edilerek kent merkezinin ihtiyacını karşılayacak. Kent halkının daha kaliteli su içmesini amaçlayan projenin açılışı 22 Mart Dünya Su Günü nedeniyle düzenlenen törenle bugün gerçekleştirildi. Su Arıtma Tesisi'nde düzenlenen törene Sivas Valisi Salih Ayhan, AK Parti Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, muhtarlar ve çok sayıda kişi katıldı.
Habip Soluk - 10.03.2019
Bakan Soylu: Bizi Tezgaha Getirmek Kolay Değildir
İçişleri Bakanı Soylu, çeşitli programlara katılmak üzere hava yoluyla Sivas'a geldi. Bakan Soylu, kentteki otelde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlarla buluştu. Programa TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, milletvekilleri Mehmet Habip Soluk ve Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile AK Parti Sivas Belediye Başkanı adayı Hilmi Bilgin de katıldı.
Habip Soluk - 27.02.2019
Bakan Kurum: Birinci Derece Sit Alanlarında İmar Barışına Müsaade Etmeyeceğiz (2)
ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU Bakan Kurum daha sonra Sivas Belediyesi'ni ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Sami Aydın'la bir araya gelen Kurum, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Kurum, belediye ziyaretinin ardından Atatürk Caddesi üzerinde esnafı ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında Bakan Kurum'a Sivas Valisi Salih Ayhan, AK Parti Sivas milletvekilleri İsmet Yılmaz, Mehmet Habip Soluk, Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın da eşlik etti.
Habip Soluk - 06.01.2019
AK Parti'li Ünal: Millet Bize 'Yürü' Dedikçe Yürürüz (2)
'ERDOĞAN MİLLETİN TARİH İÇERİSİNDEKİ İDDİASININ TECESSÜM ETMİŞ HALİDİR' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal aday tanıtım toplantısının ardından partisinin il başkanlığı tarafından Öğretmenevi'nde düzenlenen sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Programa Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci, Mehmet Habip Soluk, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanı Hakan Aksu, Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar katıldı.
Habip Soluk - 06.01.2019
Mahir Ünal: Millet Bize 'Yürü' Dedikçe, Allah'ın İzniyle Yürürüz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, partisinin il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısına katılmak üzere Sivas'a geldi. 4 Eylül Spor Salonunda düzenlenen programa Ünal'ın yanı sıra, Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Mehmet Habip Soluk, Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, ilçe ve belde belediye başkan adayları, sivil toplum kuruluşları ile çok sayıda partili katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Habip Soluk Haberleri | Habip Soluk Kimdir - Haberler - Habip Soluk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Habip Soluk kimdir, hayatı ve biyografisi. AK PARTİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ BİNALİ YILDIRIM BAŞKANIMIZ BİLGİN'İ TEBRİK ETTİ….
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 05:09:16. #1.15#

title