Haberi Paylaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu haftanın kazananı kimdir, birinci kim oldu? 2 Aralık Cuma 2022 Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu? Kim kazandı?

Gündem Haberleri

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu haftanın kazananı kimdir, birinci kim oldu? 2 Aralık Cuma 2022 Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu? Kim kazandı?

Yemekteyiz bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz bu haftanın 1. si kimdir? Yemekteyiz bu hafta şampiyon kim oldu ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Bu haftanın kazanan ismi ise merak ediliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 2 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu, kazanan isim kimdir? Bu haftanın kazananı kim oldu? Bu haftanın birincisi kim oldu?

Bu haftanın Yemekteyiz kazananı hangi isim oldu? Seda Hanım mı? Vedat Bey mi? İrem Hanım mı? Yıldız Hanım mı? Murat Bey mı? En yüksek puanı kim aldı? Yemekteyiz kazananı kimdir? Bu haftanın kazananı kim oldu merak edildi. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 2 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu, kazanan isim kimdir? 2 Aralık Yemekteyiz şampiyonu kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 280. bölüm kazananı kim? Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim kaç puan aldı?

Bu haftanın kazananı henüz açıklanmadı. Şuanda program devam ediyor. Bugün yarışmacılar Murat Bey'in evinde yemek yiyecek. Oylamaya yemekten sonra geçilecek.

1. olan yarışmacı 50 bin TL'lik ödülün sahibi olacak.

Bu haftanın yarışmacıları:

  • 1. gün yarışmacısı : Seda Hanım
  • 2. gün yarışmacısı : İrem Hanım
  • 3. gün yarışmacısı : Vedat Bey
  • 4. gün yarışmacısı : Yıldız Hanım
  • 5. gün yarışmacısı : Murat Bey

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu haftanın kazananı kimdir, birinci kim oldu? 2 Aralık Cuma 2022 Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu? Kim kazandı?

Yemeğin sonunda puanlamalar verilecek ve haftanın 1. si belli olacak. Bugün yarışmacılar Murat Bey'in evine konuk oluyor.

  • Haftanın 5. si : Seda Hanım - 24 puan
  • Haftanın 4. sü : İrem Hanım - 26 puan
  • Haftanın 3. sü : Murat Bey - 27 puan
  • Haftanın 2. si : Yıldız Hanım - 31 puan
  • Haftanın 1. si : Vedat Bey - 39 puan

Haftanın kazananı bugünkü bölüm sonunda açıklanacak. Henüz açıklanmadı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu haftanın kazananı kimdir, birinci kim oldu? 2 Aralık Cuma 2022 Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu? Kim kazandı?Haftanın kazananı : Vedat Bey

Haftanın 1.si : Vedat Bey

Vedat Bey en yüksek puanı alarak haftanın birincisi oluyor.

Oyunculukla başladığı ekran macerasını sunuculukla devam ettiren Zuhal Topal, 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Zuhal Topal, üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı.

Fakat tercihini küçük yaşlardan bu yana ilgi duyduğu tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı.

Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, Film oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır. 9 senedir şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlidir, Lina adında bir kız çocuğu vardır.

Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title