Haberi Paylaş

Zeytinli Rock Festivali iptal mi edildi? Zeytinli Rock Festivali neden iptal oldu? Zeytinli Rock Festivali ne zaman yapılacak?

Gündem Haberleri

Zeytinli Rock Festivali iptal mi edildi? Zeytinli Rock Festivali neden iptal oldu? Zeytinli Rock Festivali ne zaman yapılacak?

Son dakika gelen haberlere göre, Zeytinli Rock Festivali'ne Kaymakamlık tarafından izin verilmedi. Bunun akabinde festivale gitmek isteyenler festivalin neden iptal edildiğini merak etti. Peki, Zeytinli Rock Festivali iptal mi oldu? Zeytinli Rock Festivali neden iptal edildi? Zeytinli Rock Festivali ne zaman yapılacak? İşte detaylar...

Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığı, 17-21 Ağustos 2022 tarihlerinde yapılması planlanan Zeytinli Rock Festivali'ne izin vermedi. Kaymakam İlyas Memiş, vatandaşların yoğun şikayet ve yakınmalar göz önüne alınarak bu kararın alındığını açıkladı. Zeytinli Rock Festivali iptal mi oldu? Zeytinli Rock Festivali neden iptal edildi? Zeytinli Rock Festivali ne zaman yapılacak?

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ İPTAL Mİ EDİLDİ, NEDEN İPTAL OLDU?

Balıkesir gelişmesine göre Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığı, 17-21 Ağustos 2022 tarihlerinde yapılması planlanan Zeytinli Rock Festivali'ne izin vermedi. Kaymakam İlyas Memiş, yazısında "Vatandaşlarımız tarafından yapılan yoğun şikâyet ve yakınmalar göz önüne alınarak, kamu güvenliği ve sağlığı, toplumun huzuru, çevrenin korunması amacıyla uygun görülmemiştir" ifadelerini kullandı.

"İSTENMEYEN DURUMLAR NEDENİYLE UYGUN GÖRÜLMEDİ"

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Milyon Yapım Organizasyon Şirketi'nin başvurusuna şu yanıtı verdi: "İlgi dilekçeniz incelenmiş olup Milyon Yapım Organizasyon Firması olarak 17­21 Ağustos tarihlerinde İlçemiz Ali Çetinkaya Mahallesi 2554. Caddesi No: 41 adresinde bulunan alanda düzenlemeyi planladığınız Kamplı Zeytinli Rock Festivali talebiniz, daha önceki yıllarda yakın bölgede düzenlediğiniz Zeytinli Rock festivallerinde yaşanan güvenlik, asayiş, trafik, çevre sorunları, ortaya çıkan bu tür istenmeyen durumlar dolayısıyla vatandaşlarımız tarafından yapılan yoğun şikayet ve yakınmalar göz önüne alınarak kamu güvenliği ve sağlığı, toplumun huzuru, çevrenin korunması amacıyla uygun görülmemiştir. Bilgilerinize rica ederim."

Zeytinli Rock Festivali Gündem Yaşam Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title