Haber : Zabıta Müdürlüğü Personeline Mevzuat Eğitimi - Haberler

Haberi Paylaş

Zabıta Müdürlüğü Personeline Mevzuat Eğitimi

 - Güncelleme:
Zabıta Müdürlüğü Personeline Mevzuat Eğitimi

Zabıta Müdürlüğü Personeline Mevzuat EğitimiÇağdaş bir belediyecilik anlayışıyla hizmet veren Niğde Belediyesi, personellerine görev tanımları ile ilgili hizmet içi eğitimler vermeye devam ediyor.

Zabıta Müdürlüğü Personeline Mevzuat EğitimiÇağdaş bir belediyecilik anlayışıyla hizmet veren Niğde Belediyesi, personellerine görev tanımları ile ilgili hizmet içi eğitimler vermeye devam ediyor. Bu kapsamda belediye hizmetlerinde belediyenin vitrini konumunda olan Zabıta Müdürlüğü personellerine, Türkiye Belediyeler Birliği'nden Zülküf Kılıç' ın anlatımıyla yeni düzenlenen kanun ve yönetmeliklerle ilgili eğitim verildi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; "Biz her alanda eğitimi ve yenilenmeyi birinci önceliğimiz olarak görüyoruz. Zabıta personelimizin vatandaşımıza daha kaliteli hizmet sunmaları ve daha verimli çalışmaları için kendilerine yönelik hizmet içi eğitimler düzenledik. Her alanda bu eğitimlerimize devam edeceğiz. Eğitim faaliyetlerinde bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı Türkiye Belediyeler Birliği'ne teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Habermetre / Toplum

Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Zabıta Niğde Toplum Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Habermetre tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Habermetre tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Habermetre kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title