Yücel Arzen kimdir? Yücel Arzen kaç yaşında, nereli? Yücel Arzen şarkıları! - Haberler
Haberi Paylaş

Yücel Arzen kimdir? Yücel Arzen kaç yaşında, nereli? Yücel Arzen şarkıları!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Yücel Arzen kimdir? Yücel Arzen kaç yaşında, nereli? Yücel Arzen şarkıları!

Bu akşam ekranlara gelecek olan İbo Show konuklarından Yücel Arzen hakkında Yücel Arzen kimdir? Yücel Arzen nereli, kaç yaşında? Yücel Arzen şarkıları konuları gündem konusu oldu. Söylediği şarkılar ile izleyicileri mest eden Yücel Arzen hakkında merak edilenleri derledik. İşte detaylar...

Yücel Arzen kim? Bu akşam ekranlara gelecek olan İbo Show konuklarından Yücel Arzen hakkında Yücel Arzen kimdir? Yücel Arzen nereli, kaç yaşında? Yücel Arzen şarkıları konuları gündem konusu oldu. Söylediği şarkılar ile izleyicileri mest eden Yücel Arzen hakkında merak edilenleri derledik. İşte detaylar...

YÜCEL ARZEN KİMDİR?

1970 yılı Adana doğumlu Yücel Arzen, ilk ve orta öğrenimini Adana'da tamamladıktan sonra Çukurova Ünicersitesi Resim-Heykel Bölümü'nü kazandı ve orada 1 yıl eğitim gördü. Ardından 1988 yılında İTÜ Devlet Konservatuarı'na giriş yapmayı hak kazandı. Sonrasında resim-heykel bölümünden ayrılıp İTÜ'ye gitti. Ardından aynı üniversitede yüksek lisans ve master yaptı.

Yücel Arzen doğum tarihi : 1970

Yücel Arzen kaç yaşında : 52 yaşında

Yücel Arzen nereli : Adana

Yücel Arzen birçok film ve dizinin müziğini yapan Türk müzisyen ve piyanisttir. Bugüne kadar birçok ünlü sanatçılarla çalışan Yücel Arzen 8 yıl boyunca Onur Akın ve İbrahim Sadri'ye piyano ve bağlama çalmıştır. Yücel Arzen'in çalıştığı sanatçılar arasında Haluk Levent, Funda Arar ve Bülent Ersoy gibi isimler yer almaktadır. Buna ek olarak müzisyen Yücel Arzen'in Kimseler Bilmez, Erzurum, Mehmet Akif, Bir On Şarkı gibi albümleri de bulunmaktadır.

Yücel Arzen şuana kadar onlarca film, dizi ve ünlü sanatçıların bestelerini yapmıştır. Müzikle iç içe olan Yücel Arzen son olarak Ayasofya şarkısında gündeme geldi.

AYASOFYA ŞARKISININ SÖZ VE MÜZİĞİNİ YAPTI

Son olarak Yücel Arzen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın twitter hesabında paylaştığı Ayasofya ile ilgili videoda şarkının sözlerini ve müziğini yapmıştı.

İKİ ALYANS ŞARKISININ DA YAZARI

Ayrıca Yücel Arzen ve Devrim Gürenç ülkemizde çok dinlenen ve popüler şarkılar arasında giren "İki Alyans" şarkısının da söz ve bestesini yapmıştır.

Yücel Arzen kimdir? Yücel Arzen kaç yaşında, nereli? Yücel Arzen şarkıları!

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Yücel Arzen Kimdir Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title