Haberler

Yeni halka arzlar katılım endeksine uygun mu? Hat-San, Adra, Reeder halka arzları katılım endeksi durumu!

Güncelleme:
Abone Ol

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Hat-San, Adra, Reeder halka arzlarını onayladı. İslami hassasiyeti olan yatırımcılar Yeni halka arzlar katılım endeksine uygun mu? Sorusunu araştırmaya başladı. Peki, Yeni halka arzlar katılım endeksine uygun mu? Hat-San, Adra, Reeder halka arzları katılım endeksi durumu!

Yeni halka arzlar katılım endeksine uygun mu? Sorusu, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından halka arzları onaylanmakta olan Hat-San, Adra, Reeder halka arzlarına katılmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki, Yeni halka arzlar katılım endeksine uygun mu? Hat-San, Adra, Reeder halka arzları katılım endeksi durumu!

YENİ HALKA ARZLAR KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Hat-San, Adra, Reeder halka arzları katılım endeksi uygunluk durumu onaylı izahname ile birlikte yayınlanacak olan borsa görüşü ve katılım finans ilkeleri raporu ile birlikte belli olacaktır. Halka arzlarda yer alan şirketlerin katılım endeksi uygunluk durumu onaylı izahname ile birlikte yayınlanacak olan borsa görüşü ve katılım finans ilkeleri raporu ile netlik kazanmaktadır. Buna göre Reeder halka arz katılım endeksi uygunluk durum henüz açıklanmadı.

GIPTA HALKA ARZ SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Gıpta halka arz talep toplama işlemleri 6-7-8 Eylül tarihlerinde yapılacak. Bu kapsamda GIPTA Halka arza katılmak isteyen yatırımcılar, 6-7-8 Eylül tarihlerinde Gıpta halka arz talep toplama işlemlerine ilgili bankalardan katılabilirler. Halka arza katılım için henüz net bir saat bilgisi bulunmuyor. Borsanın açılmasının ardından işlemlerin başlayacağı öngörülmekte.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Gündem Finans Ekonomi Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title