Haberi Paylaş

Yaşar Üniversitesi Tercih Danışma Günleri başladı

Sadece Haberler Haberleri

Yaşar Üniversitesi Tercih Danışma Günleri başladı

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, Yaşar Üniversitesi 'Tercih Danışma Günleri' başladı.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, Yaşar Üniversitesi 'Tercih Danışma Günleri' başladı. 13 Ağustos'a dek sürecek danışma günleri, hem Selçuk Yaşar Kampüsü'nde yüz yüze, hem de https://aday. yasar. edu. tr/ internet sitesinden canlı sohbet özelliği ile hem de telefonla gerçekleşecek.

Yaşar Üniversitesi Tercih Danışma Günleri kapsamında, adaylar, kampüs alanında, puanlar, bölümler, programlar ve tercihler hakkında bilgi sahibi olabilecek. Üniversite adayları, tercih etmek istedikleri bölümler hakkında bilgilenirken puan ve okul sıralamasını nasıl yapmaları gerektiği hakkında danışmanlardan yardım alabilecek. Kampüste akademisyenlerle birebir görüşüp tercih etmeyi düşündükleri bölüm veya programlar hakkında bilgi alma şansına sahip olan adaylar, ayrıca, 0232 570 71 72 numaralı telefondan veya https://aday. yasar. edu. tr/ adresinden canlı sohbet özelliği ile çevrimiçi tercih danışmanlığından da faydalanabilecek. Adayların üniversitedeki bölümler ve puanlar hakkında aklındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağı süreç, tercih süresinin bittiği 13 Ağustos'ta sona erecek.

Kaynak: Habermetre / Sadece Haberler

Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüs Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Habermetre tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Habermetre tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Habermetre kurumudur.
title