Haberler

Yaşamak Güzel Şey nerede çekildi? Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ne? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları kimler?

Abone Ol

27 Haziran Pazar akşamı (Bugün) Kanal D ekranlarına gelecek olan Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Yönetmen koltuğunda Müfit Can Saçıntı'nın yer aldığı film 2017 yapımı olup dramatik komedi türündedir. Peki, Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ne? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları kimler? Yaşamak Güzel Şey nerede çekiliyor?

Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulayınca, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar. 27 Haziran Pazar akşamı (Bugün) Kanal D ekranlarına gelecek olan Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Yönetmen koltuğunda Müfit Can Saçıntı'nın yer aldığı film 2017 yapımı olup dramatik komedi türündedir. Peki, Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ne? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları kimler? Yaşamak Güzel Şey nerede çekiliyor?

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri kasım ayında tamamlanan Yaşamak Güzel Şey, sonbaharın eşsiz renklerini yansıtan görüntüleriyle sinemaseverlere tam bir görsel şölen yaşatıyor. Yaşamak Güzel Şey'in çekimleri İstanbul'da Atatürk Arboretumu'nda (Ağaç Müzesi) yapıldı.

Yaşamak Güzel Şey nerede çekildi? Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ne? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları kimler?

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY KONUSU NEDİR?

Müfit'in acı bir gerçeği öğrenmesi sonucu sıra dışı bir kahramana dönüşmesini konu alan film "Yaşamak Güzel Şey" Kanal D'de ekrana geliyor. Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulayınca, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY OYUNCULARI KİMLER?

Müfit Can Saçıntı
Yasemin Conka
Zihni Göktay
Ayşegül Atik
Günay Karacaoğlu
Reha Özcan
Renan Bilek
Onur Dilber
Merve Hazer
Fulden Akyürek
Fatih Koyunoğlu
Seyithan Özdemir
Tolga Öz

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY KÜNYESİ

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Yapım yılı: 2017

Türü: Dramatik Komedi

Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Yasemin Conka, Zihni Göktay, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Yaşamak Güzel Şey Kanal D Gündem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? TFF Faruk Koca kararı ne? Futbol Federasyonu Ankaragücü Başkanı hakkında karar verdi mi? Hakemler haftaya maça çıkmayacak mı? Hakemler neden maça çıkmama kararı aldı? Ankaragücü - Ç.Rizespor maç özeti! (VİDEO) Ankaragücü - Ç.Rizespor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title