Yasak Elma Canlı izle! FOX TV Yasak Elma 127. bölüm canlı izle! 17 Ocak Pazartesi Yasak Elma full HD canlı izleme linki! - Haberler
Haberi Paylaş

Yasak Elma Canlı izle! FOX TV Yasak Elma 127. bölüm canlı izle! 17 Ocak Pazartesi Yasak Elma full HD canlı izleme linki!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Yasak Elma Canlı izle! FOX TV Yasak Elma 127. bölüm canlı izle! 17 Ocak Pazartesi Yasak Elma full HD canlı izleme linki!

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma bu akşam yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Yasak Elma dizisi izlemek isteyen izleyicilerimiz Yasak Elma canlı izle! Yasak Elma FOX TV canlı izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu? Yasak Elma full HD canlı izle şeklinde aratıyor. Yasak Elma Canlı izle! Yasak Elma 127. bölüm izle! Yasak Elma yeni sezon yeni bölüm izle! Yasak Elma 127. bölümde neler olacak? Peki, Yasak Elma Canlı izle! FOX TV Yasak Elma 127. Bölüm canlı izle! 17 Ocak Yasak Elma HD canlı!

Fox TV'nin beğenilen dizisi Yasak Elma bugün yeni bölümüyle ekranlara geliyor. 17 Ocak Pazartesi Yasak Elma yeni sezon yeni bölümünü canlı olarak izleyebilirsiniz. Yasak Elma bugün 127. bölümü ile ekranlara gelecektir. Peki, Yasak Elma 127. bölümde neler olacak? Yeni bölümde neler olur? Yasak Elma ful canlı izle! Yasak Elma canlı izleme linki var mı? İşte detaylar...

YASAK ELMA CANLI İZLE!

Kumru ve Çağatay'ın oynadığı oyun bir tek Yıldız'ın değil Ömer'in de canını yakmıştır.

Yıldız yaşadığı şoku ve ihaneti kabul etmekte zorlanırken, Ömer'den haber alınamaz.

Ender ise Arzu'nun peşine düşmesinin cezasını ödeyecektir…

Kumru, Yıldız'ı inandırmak için Ömer'le yakınlaşmaya devam ederken, Çağatay'la yaptığı tartışma onu bambaşka bir yola sokar.

Kumru'nun aklında onu üzen herkesten intikam almak vardır. Yıldız ise Ömer ve Kumru'nun evleneceğinden emin olarak harekete geçecektir…

Yıldız'ın hayatı Ender Argun'la tanışınca değişir. Ender'in amacı Halit'ten boşanma planına Yıldız'ı alet etmektir. Ender'in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit'in ortağı Alihan'ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

Ender Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

Yasak Elma Canlı izle! FOX TV Yasak Elma 127. bölüm canlı izle! 17 Ocak Pazartesi Yasak Elma full HD canlı izleme linki!

Şevval Sam

Eda Ece

Nesrin Cavadzade

Şafak Pekdemir

Can Nergis

Berk Oktay

Erdal Özyağcılar

Gülenay Kalkan

Barış Aytaç

Serkan Rutkay Ayıköz

Haberler.com - Gündem

Yasak Elma, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title