Haberi Paylaş
Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! (VİDEO) Yalı Çapkını 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 15. yeni bölümde neler olacak?

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! (VİDEO) Yalı Çapkını 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 15. yeni bölümde neler olacak?

Gündem Haberleri

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, 15. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Yalı Çapkını dizisinin sevenleri Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını 15. bölüm fragmanı izle! araştırması yapmakta. Peki, Yalı Çapkını 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, 15. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Yalı Çapkını dizisinin sevenleri Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını 15. bölüm fragmanı izle! araştırması yapmakta. Peki, Yalı Çapkını 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

Halis Ağa'nın Ferit'e tokat atması Ferit'in evden ayrılmasına neden olur. Yusuf'un Kazım'a olanları haber vermesi üzerine yalıya gelen Kazım, Seyran ve Suna'yı geri götürür. Pelin'e sığınan Ferit, gitmeye karar verdiğini söyleyince Pelin de onu durdurmak için Seyran'a haber verir.

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Afra Saraçoğlu,

Mert Ramazan Demir,

Çetin Tekindor

Şerif Sezer,

Gülçin Şantırcıoğlu,

Emre Altuğ,

Gözde Kansu,

Ersin Arıcı,

Beril Pozam,

Doğukan Polat,

İrem Altuğ,

Öznur Serçeler,

Hülya Duyar,

Diren Polatoğulları,

Sezin Bozacı,

Yiğit Tuncay,

Buçe Buse Kahraman,

Cansu Fırıncı,

Selen Özbayrak,

Umut Gezer

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Yalı Çapkını Star Tv Dizi Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title