Haberi Paylaş

Yalı Çapkını Seyran hamile mi? Yalı Çapkını son bölüm ne oldu?

Gündem Haberleri

Star Tv'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'nın yeni bölüm fragmanı sonrasında Seyran hamile mi sorusu araştırılmaya başlandı. Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakteri merak konusu oldu. Peki, Yalı Çapkını Seyran hamile mi? Yalı Çapkını son bölüm ne oldu? İşte detaylar...

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı Yalı Çapkını dizisi, yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yalı Çapkını dizisinin yeni bölüm fragmanı sonrasında Seyran karakteri merak konusu oldu. Seyran hamile mi sorusu araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Yalı Çapkını Seyran hamile mi? Yalı Çapkını son bölüm ne oldu? Detaylar haberimizde...

YALI ÇAPKINI SON BÖLÜM NE OLDU?

Ferit, Seyran'ın mektubu aldıktan sonra dört bir koldan onu aramaya başlar. Abidin, Suna'nın Saffet'le evlendiğini öğrenir ve kahrolur. Seyran ise kendinde değildir. Hattuç'la Antep'e geldiklerinde konağın Tarık ve korumalarla çevrili olduğunu görür. Ferit, Seyran'ın Antep'te olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Antep'te alır ve Seyran'la Vakkas Usta'nın dükkanında buluşur. Sonrasında ise Seyran'a tekrar beraber kaçmayı teklif eder. Tarık, Seyran'ın peşini bir an olsun bırakmamaktadır. Yalıda ise işler yolunda değildir ve bir sürpriz daha yaşanır.

YALI ÇAPKINI SEYRAN KİMDİR?

Seyran, Kazım ve Esme'nin küçük kızıdır. Ferit Korhan ile evlendikten sonra Gaziantep'den İstanbul'a gelmiştir. Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterini Afra Saraçoğlu canlandırmaktadır.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Mert Ramazan Demir Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını Yalı Çapkını Gaziantep Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title