Haberler

Yalı Çapkını hangi hastanede çekiliyor?

Son Güncelleme:
Abone Ol

Yalı Çapkını dizisi ilk bölümünden bu yana ilgi ile takip ediliyor. Dizi hakkına arından birçok kişi Yalı Çapkını hangi hastanede çekildi? Cevabını merak ederek araştırmaya başladı. Merak edenler için bu haberimizde sizler için Yalı çapkını nerede, hangi şehirde çekiliyor? Sorularını yanıtladık. Peki, Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Yalı çapkını nerede, hangi şehirde çekiliyor?

İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinini sahneleri nedeniyle birçok izleyici Yalı Çapkını hangi hastanede çekildi? Sorusunu merak etmeye başladı. Bu haberimizde Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Yalı çapkını nerede, hangi şehirde çekiliyor? Sorularını merak eden izleyiciler için bu soruları yanıtladık. Peki, Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Yalı çapkını nerede, hangi şehirde çekiliyor?

YALI ÇAPKINI NEREDEN ÇEKİLİYOR?

Yalı Çapkını dizisinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep'te yapılmaktadır. Dizinin Gaziantep'teki çekimlerinin Millet Hanı'nda yapıldığı bilinmektedir. İstanbul'daki çekimleri ise Beylerbeyi Hasip Paşa Yalısı'nda yapılmaktadır.

YALI ÇAPKINI KONUSU NE?

Gaziantepli Korhan Ailesi'nin direği Halis Ağa'nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit'in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu alacak olan Star'ın yeni dizisi " Yalı Çapkını" çok yakında ekranlara gelecek.

YALI ÇAPKINI HANGİ HASTANEDE ÇEKİLDİ?

Yalı Çapkını çekildiği hastanede hakkında henüz bilgi paylaşılmadı.Güncel bilgileriçin sayfamızı takip edebilirsiniz.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Yalı Çapkını Gündem Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title