Haberi Paylaş

Yalı Çapkını hangi aileyi anlatıyor? Yalı Çapkını gerçekte kim? Yalı Çapkını dizisi gerçekte kimin hikayesi? Yalı Çapkını gerçekte hangi aile?

Gündem Haberleri

Yalı Çapkını hangi aileyi anlatıyor? Yalı Çapkını gerçekte kim? Yalı Çapkını dizisi gerçekte kimin hikayesi? Yalı Çapkını gerçekte hangi aile?

Yalı Çapkını dizisi kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine hakim oldu. Konusu ile izleyicilerin ilgisini çeken dizinin gerçek hayattan uyarlanıp uyarlanmadığı merak ediliyor. Peki, Yalı Çapkını hangi aileyi anlatıyor? Yalı Çapkını gerçekte kim? Yalı Çapkını dizisi gerçekte kimin hikayesi? Yalı Çapkını gerçekte hangi aile? İşte Yalı Çapkını hakkında merak edilenler...

Yalı Çapkını hangi aileyi anlatıyor? sorusu araştırılıyor. Başrolünde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir gibi oyuncuların yer aldığı Star Tv dizisi olan Yalı Çapkını sevilerek izleniyor. İlk tanıtımından itibaren dikkatleri üzerine çeken Yalı Çapkını dizisinin gerçekte kim olduğu merak ediliyor. Peki, Yalı Çapkını hangi aileyi anlatıyor? Yalı Çapkını gerçekte kim? Yalı Çapkını dizisi gerçekte kimin hikayesi? Yalı Çapkını gerçekte hangi aile?

Gülseren Budayıcıoğlu Yalı Çapkını hakkında şu sözleri söyledi; "Bu Yalı Çapkını'nın hikayesi benim çok sevdiğim bir hikaye. Tabii ki gerçek bir hikayeden alındı. Her karakterin ayrı bir hüznü ve sıkıntısı var. Bakalım siz hangi karakterlerle empati yapacaksınız. Ben en çok Seyran ile ablası Suna'yı kendime yakın görüyorum. Benim de kardeşimle ilişkim böyle yakındı. Halanın, evdeki anne Esme'nin, Suna'nın kaderi başka."

Yalı Çapkını dizisinin uyarlandığı gerçek hayata dair bilgilerin paylaşılmasının etik olmaması nedeniyle paylaşılmıyor.

Yalı Çapkını her hafta Cuma günü saat 20:00 'da Star TV'de ekranlara geliyor.

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Afra Saraçoğlu,

Mert Ramazan Demir,

Çetin Tekindor

Şerif Sezer,

Gülçin Şantırcıoğlu,

Emre Altuğ,

Gözde Kansu,

Ersin Arıcı,

Beril Pozam,

Doğukan Polat,

İrem Altuğ,

Öznur Serçeler,

Hülya Duyar,

Diren Polatoğulları,

Sezin Bozacı,

Yiğit Tuncay,

Buçe Buse Kahraman,

Cansu Fırıncı,

Selen Özbayrak,

Umut Gezer

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Mert Ramazan Demir Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını Aile Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title