Haberi Paylaş

Yalı Çapkını CANLI izle! Star TV Yalı Çapkını 10. yeni bölüm izle! Yalı Çapkını 10. full HD canlı izleme linki! Star TV canlı izle!

Gündem Haberleri

Yalı Çapkını CANLI izle! Star TV Yalı Çapkını 10. yeni bölüm izle! Yalı Çapkını 10. full HD canlı izleme linki! Star TV canlı izle!

Star TV'de yayınlanan, büyük beğeni toplayan Yalı Çapkını dizisi canlı olarak Star TV canlı yayını ile ekranlara geliyor. Star TV Yalı Çapkını canlı bölümü için Yalı Çapkını dizisi izleyicileri Yalı Çapkını canlı izle! Star TV canlı Yalı Çapkını izle! Yalı Çapkını yeni bölüm izle! araştırması yapıyorlar. Ayrıca bu akşam Yalı Çapkını'nın 10. bölümü yayınlanacağı için Yalı Çapkını 10. bölüm izle! Yalı Çapkını yeni bölümde neler olacak? Yalı Çapkını 10. bölüm izle araştırması yapılmakta.

Yalı Çapkını canlı izle linki araştırılıyor. Star TV'de yayınlanan, büyük beğeni toplayan Yalı Çapkını dizisi canlı olarak Star TV canlı yayını ile ekranlara geliyor. Star TV Yalı Çapkını canlı bölümü için Yalı Çapkını dizisi izleyicileri Yalı Çapkını canlı izle! Star TV canlı Yalı Çapkını izle! Yalı Çapkını yeni bölüm izle! araştırması yapıyorlar. Ayrıca bu akşam Yalı Çapkını'nın 10. bölümü yayınlanacağı için Yalı Çapkını 10. bölüm izle! Yalı Çapkını yeni bölümde neler olacak? Yalı Çapkını 10. bölüm izle araştırması yapılmakta.

Yalı Çapkını canlı izlemek isteyenler Yalı Çapkını'nın 10. bölümüne haberimizin detaylarındaki bağlantı üzerinden ulaşabilirler. İyi seyirler...

Yalı Çapkını canlı izlemek için YALI ÇAPKINI CANLI İZLE 'ye tıklayınız.

Seyran Ferit'ten Suna'yı kurtarması için yardım ister. Ferit ise Suna'yı kaçırma planı yapar. Kazım'dan habersiz yaptıkları planı hayata geçirirler. Kazım ise Suna'nın kaybolduğunu anlayınca hıncını Esme'den çıkarır. Suna'nın konağa nasıl gireceği ise başka bir çetrefilli konudur.

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

  • Seyran (Afra Saraçoğlu)
  • Ferit ( Mert Ramazan Demir)
  • Hattuç (Şerif Sezer)
  • İfakat ( Gülçin Santırcıoğlu)
  • Orhan (Emre Altuğ)
Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Yalı Çapkını Star Tv Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title