Haberi Paylaş
Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragman izle! Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragman HD izle!

Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragman izle! Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragman HD izle!

Gündem Haberleri

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını 21. bölümü ile ekranlara geldi. Her hafta izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizinin yeni fragmanını izlemek isteyenler ise arama motorlarında Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 22. bölüm fragman izle! Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragman HD izle! araması yaptı.

Yalı Çapkını dizisi yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle takip ediliyor. Kısa sürede gündemde yerini alan dizinin son bölümü olan 21. bölümü izleyenler şimdi ise yeni bölüm fragmanını merak ediyor ve Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragman izle! Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragman HD izle! araması yapıyor.

Yalı Çapkını 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Yalı Çapkını Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title