Haberi Paylaş

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı izle! Yalı Çapkını 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölüm 2. fragmanı!

Gündem Haberleri

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı izle! Yalı Çapkını 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölüm 2. fragmanı!

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yalı Çapkını izleyicileri bu haftaki bölümün 2. fragmanını heyecanla bekliyordu. Peki, Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı izle! Yalı Çapkını 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölüm 2. fragmanı! araştırması yapanlar için Yalı Çapkını 2. fragmanı haberimizde...

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı izle araması Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı yayınlanması ile birlikte araştırılmaya başlandı. Yalı Çapkını izleyicileri bu haftaki bölümün 2. fragmanını heyecanla bekliyordu. Peki, Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı nereden ve nasıl izlenir? İşte, Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı izle araştırması yapanlar için Yalı Çapkını 2. fragmanı videosu!

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı 11 Ocak Çarşamba günü izleyicileri ile buluştu. 17. Bölümü yarın saat 20:00'da ekranlara gelecek dizinin yeni fragmanı ise oldukça ilgi görüyor.

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Yalı Çapkını oyuncuları arasında Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler yer alıyor.

Yalı Çapkını Dizi Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title