Haberi Paylaş

Van okul tatil mi? Van'da okullar tatil mi? Van'da okullar kaç gün tatil edildi?

Gündem Haberleri

Van okul tatil mi? Van'da okullar tatil mi? Van'da okullar kaç gün tatil edildi?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in yaptığı açıklama sonrasında okulların kaç gün tatil edildiği araştırılıyor. Van'da okullar tatil edildi mi merak konusu oldu. Peki, Van okul tatil mi? Van'da okullar tatil mi? Van'da okullar kaç gün tatil edildi? İşte detaylar...

Van okul tatil mi? Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7'lik depremin ardından Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da büyük yıkım yaşandı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in yaptığı açıklama sonrasında okulların kaç gün tatil edildiği araştırılıyor. Van'da okullar tatil edildi mi merak konusu oldu. Peki, Van okul tatil mi? Van'da okullar tatil mi? Van'da okullar kaç gün tatil edildi? Detaylar haberimizde...

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7'lik deprem bölgede büyük bir yıkıma neden olurken, şehirde saat 13.24 itibarıyla bu kez Elbistan merkezli 7.6'lık yeni bir deprem daha meydana geldi. Sarsıntılar Hatay, Malatya, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa ve Diyarbakır başta olmak üzere 10 ilde yıkıma neden oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberler i ile vatandaşalar anlık deprem haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle tüm Türkiye'de okulların 13 Şubat'a kadar tatil edildiğini açıkladı. Bakan Özer "Tüm Türkiye'deki iklim şartlarını göz önüne alarak ve deprem bölgelerinde çalışmaların iyi yürütülmesi amacıyla tüm Türkiye'de 13 Şubat'a kadar okulları tatil ediyoruz." diye konuştu.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Milli Eğitim Bakanlığı Deprem Van Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title