Haber : Unilever, Çin'in Doğusundaki Dondurma "Deniz Feneri Fabrikasını" Tanıttı - Haberler

Haberi Paylaş

Unilever, Çin'in Doğusundaki Dondurma "Deniz Feneri Fabrikasını" Tanıttı

 - Güncelleme:
Unilever, Çin'in Doğusundaki Dondurma 'Deniz Feneri Fabrikasını' Tanıttı

NANJİNG, 2 Nisan (Xinhua) -Taicang ticaret bürosuna göre dondurma endüstrisindeki dünyanın ilk "deniz feneri fabrikası" olan akıllı fabrika, dondurma ürünlerinde akıllı üretim teknolojisini benimsiyor. Bu teknoloji karbon emisyonları ile enerji ve su tüketimini sırasıyla yüzde 83 ve yüzde 14 azaltmaya yardımcı olacak. 2021 yılının Eylül ayında Unilever'in Taicang'da bulunan eski dondurma fabrikasının geliştirilmesiyle oluşan bu […]

NANJİNG, 2 Nisan (Xinhua) -Taicang ticaret bürosuna göre dondurma endüstrisindeki dünyanın ilk "deniz feneri fabrikası" olan akıllı fabrika, dondurma ürünlerinde akıllı üretim teknolojisini benimsiyor. Bu teknoloji karbon emisyonları ile enerji ve su tüketimini sırasıyla yüzde 83 ve yüzde 14 azaltmaya yardımcı olacak. 2021 yılının Eylül ayında Unilever'in Taicang'da bulunan eski dondurma fabrikasının geliştirilmesiyle oluşan bu fabrika, Dünya Ekonomik Forumu'nun Dördüncü Sanayi Devrimi'nde başı çeken fabrikaları takdir ettiği Küresel Deniz Feneri Ağı'na eklendi. Çin Fırıncılık ve Şekerleme Endüstrisi Birliği Başkanı Zhang Jiukui, geliştirilen üretim üssünün mevcut dondurma üretim modellerinin iyileştirilmesine ve endüstrinin geliştirilmesine bir örnek teşkil edebileceğini söyledi.

Xinhua / Genel

Unilever Fabrika Karbon Nisan Genel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title