Ulus 29'un Yeni Teras Bar'ı Açıldı! - Haberler
Haberi Paylaş

  Ulus 29'un Yeni Teras Bar'ı Açıldı!

  Womenist.net - Kadın
  Ulus 29'un Yeni Teras Bar'ı Açıldı!

  Ulus 29, bu sene bar bölümünü de dış alana taşıyarak konuklarına eşsiz manzara eşliğinde hizmet vermeye başladı.

  Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yeme içme trendlerini belirleyen sadece İstanbul'un değil Dünya'nın en iyi restauranlarından biri olarak olarak kabul edilen ve Metin Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine kapılarını açan Ulus 29'da teras keyif başladı. Yaz ile beraber iki köprüyü bir arada gören eşsiz manzarası eşliğinde konuklarını teras bölümünde ağırlamaya başlayan Ulus 29, bu sene bar bölümünü de dış alana taşıdı. İş çıkış saati itibariyle tüm gece boyunca ferahlatan bir esintinin size eşlik edeceği Ulus 29, yaz sıcaklarında eğlenceli, keyifli ve lezzetli bir kaçış noktası.

  Uluslarası Şef Mert Şeran tarafından yaza özel lezzetlerin eklendiği 29 menüsü her zaman olduğu gibi 29 klasiklerini de barındırıyor. 15 ülkeden özenle seçilen 4.000'in üzerinde şarapla Türkiye'nin en zengin kav'ına sahip Ulus 29'un Sommellier'liğini ise Fransız Stephane Vattepain üstleniyor. Rezervasyon ile her gün 18: 30'dan itiberen, öğle yemekleri için ise hafta içi 12: 00 - 15: 00 arası hizmet veren 29'da, vale parking mevcut ve kredi kartı kullanılabiliniyor.

  http: //www.group-29.com/

  Womenist.net / Kadın

  Metin Fadıllıoğlu İstanbul Ulus Kadın Haberler

  Bu haber Womenist.net tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Womenist.net tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Womenist.net kurumudur.
  title