Uçuşlar ne zaman başlayacak? İstanbul THY uçuşları ne zaman açılacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Uçuşlar ne zaman başlayacak? İstanbul THY uçuşları ne zaman açılacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

İstanbul'da etkisini sürdüren kar yağışının etkileri devam ediyor. Hava şartları ve pistlerin durumu nedeniyle dün İstanbul'da tüm uçuşlar durdurulmuştu. Uçuşların bugün saat 13.00'te tekrar başlaması beklenirken, THY yeni bir karar aldı. Peki, İstanbul THY uçuşları ne zaman açılacak? Uçuşlar ne zaman başlayacak?

İstanbul'da hayatı felç eden kar yağışı nedeniyle bir dizi önlemler alınmış ve uçuşlar iptal edilmişti. Bugün saat 13.00'te tekrar başlaması beklenen uçuşlar için bir son dakika gelişmesi yaşandı. Peki, Uçuşlar ne zaman başlayacak? İstanbul THY uçuşları ne zaman açılacak?

İSTANBUL THY UÇUŞLARI NE ZAMAN AÇILACAK?

Bugün sabah 09.20 civarında bir tweet atan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Havalimanı'nda pistleri ve operasyon alanlarını kardan temizlemek için yoğun çalışmaların devam ettiğini ve uçuşlara bugün saat 13.00'ten sonra başlanacağını belirtmişti.

UÇUŞLAR BU GECE 00.00'A KADAR DURDURULDU

Ancak hava şartlarının olumsuz etkisi devam edince yeni bir karar alındı. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, uçuşların bu gece 00.00'a kadar uzatıldığını duyurdu. Saat 11.10 gibi bir tweet atan Üstün şu ifadeleri kullandı.

"İlgili otoriteler havalimanlarımızı ve ulaşım yollarını uçuşlarımıza yeniden hazır hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Alınan karar doğrultusunda İstanbul Havalimanı operasyonlarımız bu gece 00.00'a kadar durdurulmuştur."

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

THY Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title