Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman? Üç Kuruş 10. bölüm bugün var mı? Üç Kuruş 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman? Üç Kuruş 10. bölüm bugün var mı? Üç Kuruş 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı izle!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman? Üç Kuruş 10. bölüm bugün var mı? Üç Kuruş 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı izle!

Ekranların sevilen dizisi Üç Kuruş bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Üç Kuruş dizisi izlemek isteyen izleyiciler Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman, Üç Kuruş 10. bölüm bugün var mı, Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı izle! Üç Kuruş son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Üç Kuruş bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Üç Kuruş dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman, Üç Kuruş bölüm bugün mü, Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı izle! Üç Kuruş yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

Efe, Kartal'ın İrfan'ı serbest bıraktığını öğrenir ve Leyla'nın kaçırılmasında onun da payı olduğunu düşünerek büyük bir öfkeye kapılır. Kartal'la birlikte Leyla'nın peşine düşen Efe, bu süreçte çok zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Leyla'yı kurtarmak için sınırlarını sonuna kadar zorlayan Efe'nin duygusal tepkileri Kartal'ın da gözünden kaçmaz. Leyla'nın ortadan kaybolmasıyla büyük bir sarsıntı geçiren Kartal'a bir darbe de Nezih'ten geliyor. Kartal Nezih'ten alacağı intikamı planlarken Bahar'ın hamlesi herkesi şaşırtacak.

Üç Kuruş bugünkü yayın akışında yer aldı. Üç Kuruş yeni bölümüyle saat 20.00'da Show TV ekranlarında. İşte yayın akışı:

Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman? Üç Kuruş 10. bölüm bugün var mı? Üç Kuruş 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı izle!Üç Kuruş 10. bölüm

--

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Üç Kuruş Fragman Dizi Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title