Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı ne zaman? Üç Kuruş son bölümde neler oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı ne zaman? Üç Kuruş son bölümde neler oldu?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı ne zaman? Üç Kuruş son bölümde neler oldu?

Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş bugün yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümün ardından izleyiciler, Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş 27. bölüm fragmanı izle! Üç Kuruş son bölümde neler oldu? merak etti. Peki, Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı çıktı mı? Üç Kuruş son fragman ne zaman çıkacak?

Üç Kuruş, Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 1 Kasım 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim'in kaleme aldığı aksiyon, dram ve polisiye türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş 27. bölüm fragmanı izle! Üç Kuruş son bölümde neler oldu? Üç Kuruş 28. bölüm yeni fragmanı ne zaman çıkacak?

Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Bugün yayınlanacak olan 27. bölümün ardından 28. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

Üç Kuruş'un 26. Bölümünde; Kartal, hayatta en sevdiği kadını, Bahar'ı kaybettiğini kabullenmez. Çektiği acıyı bastırmaya çalışırken, bu acıyı en iyi anlayan eski dostu Ferhan karşısına çıkar. Ferhan, Kartal'a intikam için harekete geçecek gücü verir. Efe ve Çetin son anda Kılıç ve Baybars'ı ellerinden kaçırmış olmalarına rağmen Kartal'ı kendine getirmeleri gerektiğinin farkındadır. Fakat intikam peşinde tek başına ölümüne yürüyen Kartal'ın hep bir adım gerisindelerdir. Kılıç ve Baybars arasında Bahar'ın ölümü nedeniyle yaşanan gerginlikten sonra Baybars kaçma planına yalnız devam etmek zorunda kalır. Kartal, Baybars'ı köşeye sıkıştırdığını düşündüğü anda yeniden bir seçim yapmak zorunda kalır.

Üç Kuruş son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

Üç Kuruş 27. Bölüm Fragmanı yayında. Kılıç, Bahar'ın mezarının başında Kartal'a saldırırken Efe, yaşananlardan sonra büyük bir korku yaşayan Leyla'yı "Söz veriyorum bitecek" sözleriyle teselli ediyor. Efe ve Kartal arasında gerilimin yükselmesi ise dikkat çekiyor. İntikam ateşiyle gözü dönen Kılıç'ın korku saçtığı tanıtımda toprağın altında görülen elin kime ait olduğu merak uyandırıyor.

Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) ile Organize Büro'nun gözü kara komiseri Efe (Ekin Koç) arasındaki kovalamaca bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı ne zaman? Üç Kuruş 27. bölüm fragmanı izle! Üç Kuruş son bölümde neler oldu?

Ana karakterler

Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) - Çıngıraklı mahallesinin lideri.

Efe Tekin (Ekin Koç) - Organize Büro'nun asi, idealist komiseri.

İrfan (Diren Polatoğulları) - Seri katil.

Bahar (Nesrin Cavadzade) - Nezih'in kızı.

Leyla (Aslıhan Malbora) - Kartal'ın kız kardeşi.

Neriman (Nursel Köse) - Kartal'ın halası.

Oktay (Civan Canova) - Kartal'ın babası.

Nezih (Zafer Algöz) - Bahar'ın babası.

Yardımcı karakterler

Ruşen (Mustafa Kırantepe)

Şesu (Uğur Yıldıran)

Batu (Aytaç Uşun)

Mesut (Cenk Kangöz)

Hazal (Tuğçe Yolcu)

Bülent (Burak Altay)

Şahin (Umutcan Ütebay)

Halide (Damla Makar)

Nesrin (Melisa Yıldırımer)

Semiha (Süreyya Kilimci)

Konyalı (Alişan Uğur)

Sahir (Muttalip Müjdeci)

Peri (Asena Girişken)

Mirsad (Erkan Üçüncü)

Neşe (Aylin Engör)

Kamil (Volkan Kıran)

Ahmet (Özkan Özipek)

Seco (Ömer Çobanoğlu)

Hüseyin (Ömer Civan Şit)

Mustafa Şirin
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Dizi Gündem Magazin Haberler

title