Haberi Paylaş

Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 23. bölüm fragmanı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı izle!

Gündem Haberleri

Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 23. bölüm fragmanı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı izle!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölüm fragmanı izleyen seyirciler, merakla Üç Kız Kardeş 23. bölümü bekliyor. Üç Kız Kardeş dizisi; anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan'ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Üç Kız Kardeş 23. bölüm fragmanı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı izle! Peki, Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Üç Kız Kardeş dizisi yayınlandığı son bölümde izleyicileri yine merakta bırakan bir son ile bitti. Üç Kız Kardeş 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları gündeme geldi. Üç Kız Kardeş 23. bölüm fragmanı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı izle! Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölüm fragmanı izleyen seyirciler, merakla Üç Kız Kardeş 23. bölümü bekliyor. Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 23. bölüm fragmanı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde...

Üç kız kardeş 23. Bölüm ön izlemesi 22 Ekim tarihinde izleyicileri ile buluştu.

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan'ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş'ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin'se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

İclal Aydın - Nesrin
Özgü Kaya - Türkan
Almila Ada - Dönüş
Melisa Berberoğlu - Derya
Reha Özcan - Sadık
Berker Güven - Somer
Veda Yurtsever - Rüçhan
Benian Dönmez - Nezahat
Nazlı Senem Ünal - Mine
Demircan Kaçel - Mesut
Vural Şahanoğlu - Serdar

Üç Kız Kardeş Dizi Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title