Haberi Paylaş

Üç Kız Kardeş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 20. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Gündem Haberleri

Üç Kız Kardeş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 20. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Ekranların yeni dizisi Üç Kız Kardeş bugün 19. bölümü ile yayınlanacak. Yeni bölümün ardından dizinin 20. bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Peki, Üç Kız Kardeş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 20. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu? Üç Kız Kardeş son bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Üç Kız Kardeş, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Eda Teksöz'ün üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisi. Üç Kız Kardeş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 20. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Üç Kız Kardeş her hafta Salı günü saat 20:00 'da Kanal D'de ekranlara geliyor.

Dizinin bugünkü 19. bölümünün ardından 20. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Yeni fragman henüz çıkmadı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 19. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Üç Kız Kardeş 20 Eylül Salı akşamı yayınlanan 18. bölümde Somer, Mine ve bebeğine sahip çıkarak Rüçhan'ın evine getiriyor. 20 Eylül Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 18. bölümünde neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Nihat, Mine'yi bulacak mı? Mine, Somer ve Türkan'ın evindeki varlığını sürdürebilecek mi?

Somer, Nihat'ın kötü davranışlarına maruz kalan Mine'yi, bebeğini koruyabilmek adına annesinin evine getirir. Türkan ve Mine aynı çatı altında yaşamaya başlar. Her şeyden habersiz Türkan, Mine ve bebeğini sevgiyle karşılar. Kiraz bebeğin varlığı Türkan'ın annelik duygularını harekete geçirir.Mine, Somer'den vazgeçmediği için ev içindeki varlığı Somer'i köşeye sıkıştırır. Derya, Fatih'in babası olduğuna inandığı için hırçın hareketlerine devam eder. İzmir'de başını belaya sokar ve Hakan'dan yardım ister. Dönüş, Derya için telaşlanır ve Serdar'la İzmir'e giderler. Bu kısa İzmir yolculuğu Dönüş ve Serdar'ı daha da yakınlaştırır.

Nesrin, zihninde geçmişin karanlık sularında gezerken doktor tavsiyesi üzerine bütün aile Nesrin'e iyi hissettirecek şeyler yapmaya çabalar. Geçen tüm kötü olayların üzerine bütün aile pikniğe çıkmaya karar verir. Piknikte gençlerin oynadığı bir oyun esnasında Derya, Hakan'ın onu terk edeceğine dair kuşkuya kapılır. Nihat'ta Mine'yi bulmak için elinden geleni yapar ve bu konuda Fatih'ten yardım alır.

Nihat, Mine'yi bulacak mı? Mine, Somer ve Türkan'ın evindeki varlığını sürdürebilecek mi? Nesrin, geçmişin yarattığı travmalardan kurtulabilecek mi?

Üç Kız Kardeş, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D'de.

3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya'dır. Sadık Bey ve Nesrin Hanım'la birlikte kucak kucağa oturur ve onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlar.

Üç Kız Kardeş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 20. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Üç Kız Kardeş 19. Bölüm 2. Ön İzleme yayında! Somer, Türkan'ın gerçekleri öğrenmemesi için çabalıyor!

Somer, Mine'nin eve gelişiyle Türkan'ı iyice ilgisiz bıraktığını düşünür. Türkan'ın Somer'e kırgın olması ikili arasında soğuk rüzgarlar estirir. Ancak Somer, Türkan'ın gönlünü almak için büyük çaba sarf eder.

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle salı akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

İclal Aydın - Nesrin

Özgü Kaya - Türkan

Almila Ada - Dönüş

Melisa Berberoğlu - Derya

Reha Özcan - Sadık

Berker Güven -

Veda Yurtsever - Rüçhan

Benian Dönmez -

Nazlı Senem Ünal -

Demircan Kaçel - Mesut

Vural Şahanoğlu - Serdar

Hakan Atalay -

Üç Kız Kardeş Kanal D Dizi Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title