Haberler

TURPLU HALI SAHASI AÇILIŞA HAZIR

Abone Ol

TURPLU HALI SAHASI AÇILIŞA HAZIR 20 Eylül Pazartesi günü açılışı yapılacak olan Turplu Mahallesi halı sahasında incelemelerde bulunan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, kırsal mahallelere yatırımların devam ettiğini söyledi.

TURPLU HALI SAHASI AÇILIŞA HAZIR

20 Eylül Pazartesi günü açılışı yapılacak olan Turplu Mahallesi halı sahasında incelemelerde bulunan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, kırsal mahallelere yatırımların devam ettiğini söyledi.

Karesi Belediyesi'nin Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Genel Müdürlüğü ve Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokoller kapsamında yapımına devam ettiği Kabakdere, Kamçıllı, Tatlıpınar, Turplu ve Yeniköy halı sahaları açılış için gün sayıyor. 20 Eylül Pazartesi Günü açılışı yapılacak olan Turplu Mahallesi halı sahasında incelemelerde bulunan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, yine Karesi Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Salon'u gezdi. Başkan Orkan, Turplu İlkokulu'nu da ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Orkan, öğretmenlerden de yeni eğitim-öğretim dönemi çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ayrıca Kamçılı Mahallesi halı sahası ise 22 Eylül Çarşamba günü açılacak.

5 MAHALLEYE MİNİ HALI SAHA

Belediye Başkan Yardımcıları Muhiddin Diker, Şaban Akkol, Gökhan Tığ ve Turplu Muhtarı Yaşar Çetin ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Orkan, halı sahada çalışma yürüten işçilere de kolaylıklar diledi. Karesi'de yaşam standardını yükseltmeye, sosyo-ekonomik gelişimi hızlandırmaya, şehir ile kırsal arasındaki farklı azaltmaya, gerek fiziki alt yapıyı, gerekse sosyal alt yapıyı güçlendirecek proje ve hizmetlerle vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterdiklerini ifade eden Başkan Orkan, "20x40 metrekare büyüklüğündeki mini halı sahalar Kabakdere, Turplu, Kamçılı, Tatlıpınar ve Yeniköy Mahallelerine inşa ediyoruz. Halı sahalarımızda son rütuşlar yapılıyor. İlk halı sahamızı Turplu Mahallemizde açacağız. Ayrıca çok amaçlı salonumuzu da hizmete alacağız. Çocuklarımızı ve gençlerimizi spor ile buluşturmak istiyoruz. Bunun için inşa edeceğimiz halı sahalarımız bunun önemli adımlarından biri. Karesi Belediyesi olarak spor yapmak isteyen gerek hemşerilerimize, gerekse ilçemizdeki amatör sporcularımıza destek vermeye devam ediyoruz" dedi.

Kaynak: Habermetre / Toplum

Dinçer Orkan Pazartesi Karesi Eylül Toplum Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title