Haberi Paylaş
TOKİ para iadesi nasıl yapılır? TOKİ para iadesi nasıl alınır 2023? TOKİ para iadesi hakkında merak edilen detaylar!

TOKİ para iadesi nasıl yapılır? TOKİ para iadesi nasıl alınır 2023? TOKİ para iadesi hakkında merak edilen detaylar!

Gündem Haberleri

TOKİ para iadesi nasıl yapılır? Sorusu, TOKİ konut kurası çekim işlemlerinin devam etmesi neticesinde gündemde yer almakta olan sorular arasında bulunuyor. Peki, TOKİ para iadesi nasıl yapılır? TOKİ para iadesi nasıl alınır 2023? TOKİ para iadesi hakkında merak edilen detaylar!

TOKİ sosyal konut projesine başvuran vatandaşlar ise Halkbank TOKİ para iadesi ne zaman yapılır? Sorusunu arama motorlarında sorgulatıyor. Bu haberimizde birçok kişi tarafından merak edilmekte olan Halkbank TOKİ para iadesi ne zaman yapılır? Sorusunu sizler için yanıtladık. Peki, TOKİ para iadesi nasıl yapılır? TOKİ para iadesi nasıl alınır 2023? TOKİ para iadesi hakkında merak edilen detaylar!

TOKİ PARA İADESİ NASIL YAPILIR?

Halkbank tarafından konuya ilişkin yer alan bilgilendirme şu şekilde.

"Kurada, hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü sonrasında başvuru yapılan bankanın yetkili şubeleri ve ATM'lerinden geri alabilecektir." ifadeleri kullanıldı.

Buna göre; kurada hak sahibi olamayanların başvuru bedelleri kura çekiliş tarihinden itibaren 5 iş günü sonrasında iade edilecek. Başvuru iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecek.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun" sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak sosyal konut kuraları tamamlandı. TOKİ kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığının internet sitesi üzerinden ve e Devlet'ten sorgulanabilecek.

Toki Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title