Haberi Paylaş

Tıvorlu İsmail kimdir? Tıvorlu İsmail kaç yaşında, nereli?

Gündem Haberleri

Tıvorlu İsmail kimdir? Tıvorlu İsmail kaç yaşında, nereli?

Yöresel müzikleri ile ünlenen ve ülke genelinde tannan Tıvorlu İsmail hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki, Tıvorlu İsmail kimdir? Tıvorlu İsmail kaç yaşında, nereli?

Tıvorlu İsmail adını kullanarak seslendirdiği şarkılarla ve şovlarıya müzik dünyasında tanınan biri haline gelen İsmail Aşkan, sosyal cmedyada da gündem oldu. Peki, Tıvorlu İsmail kimdir? Tıvorlu İsmail kaç yaşında, nereli? İşte, detaylar…

TIVORLU İSMAİL KİMDİR?

Tıvorlu İsmail 1963 yılı baharında Beytüşşehab'ın Tıvor köyünde doğdu. Annesinin söylediklerine göre Tıvorlu İsmail 2 yaşında şarkı söylemeye, 3 yaşında brutal yapmaya, 4 yaşında dans etmeye başladı. 6 yaşında proto nota bilgisi ile piyanoya merak sardı.


Tıvorlu İsmail fenomen kimliğinin yanı sıra seslendirdiği şarkılar ile müzik dünyasında da tanınan bir isimdir. Seslendirdiği birbirinden ilginç şarkıları ile internet dünyasından ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 1973 yılında dünyaya gelmiştir, bazı kaynaklarda ise 1963 olduğu belirtiliyor.

Haberler.com - Gündem

Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title