Tibor Pleiss boyu kaç? Tibor Pleiss kimdir, hangi takımda oynuyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Tibor Pleiss boyu kaç? Tibor Pleiss kimdir, hangi takımda oynuyor?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Tibor Pleiss boyu kaç? Tibor Pleiss kimdir, hangi takımda oynuyor?

THY Avrupa Ligi'nde üst üste ikinci kez şampiyon olan Anadolu Efes Spor Kulübü'nün yönetici, teknik heyet ve sporcuları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Anadolu Efes'in yıldızı Tibor Pleiss ile yan yana gelen Erdoğan'ın şaşkınlığı yüz ifadesine yansıdı. Peki, Tibor Pleiss boyu kaç? Tibor Pleiss kimdir?

Bu takdim sırasında Anadolu Efes'in yıldızı Tibor Pleiss da hediyesini almak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına geldi. Pleiss, boyu ile ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşkına çevirdi. 1.87'lik boyu ile dünyanın en uzun dördüncü lideri olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şaşkınlığı, kameralara yansıdı. Peki, Tibor Pleiss boyu kaç? Tibor Pleiss kimdir, hangi takımda oynuyor?

TİBOR PLEİSS KİM?

Bu takdim sırasında Anadolu Efes'in yıldızı Tibor Pleiss da hediyesini almak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına geldi. Pleiss, 2 metre 22 santimlik boyu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşkına çevirdi. 1.87'lik boyu ile dünyanın en uzun dördüncü lideri olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şaşkınlığı, kameralara yansıdı.

Doğum tarihi: 2 Kasım 1989

(32 yaşında)

Bergisch Gladbach, Almanya

Tibor Pleiß (diğer söyleyiş Pleiss, d. 2 Kasım 1989), Anadolu Efes forması giyen Alman profesyonel basketbolcudur. 2.22 metre boyunda, 122 kilogram ağırlığındadır.

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Kimdir Gündem Spor Haberler

title