Thor: Love and Thunder ne zaman çıkacak? Ne zaman sinemalarda? Thor Love and Thunder çıkış tarihi ne zaman? - Haberler
Haberi Paylaş

Thor: Love and Thunder ne zaman çıkacak? Ne zaman sinemalarda? Thor Love and Thunder çıkış tarihi ne zaman?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Thor: Love and Thunder ne zaman çıkacak? Ne zaman sinemalarda? Thor Love and Thunder çıkış tarihi ne zaman?

Christian Bale'nin canlandırdığı Gorr, Thor: Love and Thunder'ın ikinci fragmanında ilk defa gözler önüne serildi. Thor: Love and Thunder ne zaman çıkacak? İki Thor'u bir arada göreceğimiz yeni filmin ana kötü karakterini de yeni fragman ile birlikte sonunda görmüş olduk. Christian Bale tarafından canlandırılan Gorr karakterinin lakabı ise "Tanrı Kasabı". Ne zaman sinemalarda? Thor Love and Thunder çıkış tarihi ne zaman?

Thor : Love and Thunder ne zaman çıkacak, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Serinin dördüncü filminde Jane Foster'ı canlandıran Natalie Portman geri dönerken büyük bir heyecan da bizleri bekliyor. Yeni filmin kötü karakteri da ilk defa bu fragmanda gözler önüne serildi. Thor : Love and Thunder ne zaman çıkacak?

THOR: LOVE AND THUNDER NE ZAMAN ÇIKACAK?

8 Temmuz'da vizyona girmesi beklenen Thor : Love and Thunder filminden yeni bir fragman daha geldi.

İki Thor'u bir arada göreceğimiz yeni filmin ana kötü karakterini de yeni fragman ile birlikte sonunda görmüş olduk. Christian Bale tarafından canlandırılan Gorr karakterinin lakabı ise "Tanrı Kasabı". Daha önce ailesi ve çocuklarını bir trajedi ile kaybeden Gorr, evrende gezerek çeşitli tanrıları öldürüyor. Bu seferki hedefi ise Thor ve Zeus gibi görünüyor.

Haberler.com - Gündem

Thor Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title