Haberi Paylaş
T.C. Beykoz Belediyesi Kültür Sanat

T.C. Beykoz Belediyesi Kültür Sanat

Toplum Haberleri

20: 00 (Şu an 58 Boş Koltuk Mevcut)Ahmet Mithat Efendi Kültür MerkeziSAHNE RÜZGARLARIYALÇIN ÖZDEN - SALIH ÜNAL - UĞUR ÖZBAĞI - EYLÜL AVCI - ÖZGE İPEKSOYBu oyunun konusu tiyatro. Sahnede, kuliste yaşanan ilginç olaylar, çekişmeler, diyaloglar bu kez sahnede.

20: 00 (Şu an 58 Boş Koltuk Mevcut) Ahmet Mithat Efendi Kültür MerkeziSAHNE RÜZGARLARIYALÇIN ÖZDEN - SALIH ÜNAL - UĞUR ÖZBAĞI - EYLÜL AVCI - ÖZGE İPEKSOYBu oyunun konusu tiyatro. Sahnede, kuliste yaşanan ilginç olaylar, çekişmeler, diyaloglar bu kez sahnede. Prova yapan tiyatrocuların sahnelendiği oyunda, tiyatronun diğer yüzü gösteriliyor. ÖNEMLİ DUYURUİçişleri Bakanlığı Tarafından Yayınlanan Toplu Faaliyetlere Dair Genelge Kapsamında; MİSAFİRLERİMİZİN TOPLU OLARAK BULUNACAĞI TÜM ETKİNLİKLERDE, 6 EYLÜL 2021 İTİBARİYLE AŞI KARTI VEYA NEGATİF SONUÇLU PCR TESTİ ZORUNLULUĞU VARDIR. Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını /aşı kartı yok ise PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğuna dair HES uygulaması üzerinden ilgili ibrazını yapması gerekmektedir. Kişi hastalığı geçirmemiş, aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir. ÖNEMLİ NOTLAR*Etkinlik başlamadan 30 dakika önce tüm seyircilerimizin salondaki yerlerini almaları gerekmektedir. *Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmamaktadır. Geç kalan seyirciler, etkinliğe ara verildiğinde salona girebilirler. *Zamanında (programdan 30 dakika önce) gelmeyen izleyiciler, herhangi bir hak talep edemezler. *Çocuk ve yetişkin oyunlarımızda yaş aralığı tanıtımların yapıldığı sayfalarda yazmaktadır. *Salona yiyecek ve içecek ile girilmesi yasaktır. *Etkinlik süresince cep telefonları kapalı tutulmalıdır. *Acil durumlar dışında etkinlik sonuna kadar salondan çıkılmaması önemle rica olunur. *Çocuk ve Yetişkin tiyatroları için biletlerinizi etkinlik günü gişeden temin edebilirsiniz. *Bilet kontrolü yapıldıktan sonra koltuk numarasına göre oturulması gerekmektedir.

Kaynak: Habermetre / Toplum

Ahmet Mithat Efendi PCR Testi Tiyatro HES Toplum Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title