Survivor Takis kimdir? Survivor 2022 Yunan yarışmacı Takis Karagounias kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne, elendi mi, neden yok, nerede? - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor Takis kimdir? Survivor 2022 Yunan yarışmacı Takis Karagounias kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne, elendi mi, neden yok, nerede?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Survivor Takis kimdir? Survivor 2022 Yunan yarışmacı Takis Karagounias kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne, elendi mi, neden yok, nerede?

Survivor 2022 Yunaninstan'ın en renkli yarışmacılarından olan Takis Karagounias kimdir merak edildi. Bugünkü Türk-Yunan oyununda yer almayan Takis Karagounias hakkında izleyiciler, Survivor Takis kimdir? Survivor 2022 Yunan yarışmacı Takis Karagounias kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne, yarışmadan elendi mi, neden yok, nerede? araştırması yapıyor. İşte detaylar...

Survivor Yunan yarışmacılarından Takis kimdir merak ediliyor. Peki, Takis kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne? Takis yarışmadan elendi mi, neden yok? İşte bilgiler...

SURVİVOR TAKİS KİMDİR?

Survivor 2022 Yunan yarışmacılarından olan Takis Karagounias 48 yaşında ve paralı askerdir. Daha önceden de Survivor'a katılan tecrübeli yarışmacı bu yıl Survivor 2022 Yunanistan Kırmızı takımda yer almıştı. En yaşlı yarışmacılar arasında yer alan Takis Karagounias geçtiğimiz hafta yarışmadan elenmişti. Takis Karagounias, renkli kişiliğiyle yarışmacılar tarafından oldukça beğeniliyordu.

SURVİVOR TAKİS ELENDİ Mİ?

Acun Ilıcalı dünkü konseyde Yunan yarışmacılarından olan Takis'in geçen hafta elendiğini belirtti. Kırmızı takımda olan Takis adaya veda etmişti.

Mustafa Şirin
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Survivor Kimdir Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title