Survivor Nisa neden yok 2022? Nisa elendi mi? Survivor Nisa neden oynamıyor? Nisa Bölükbaşı nerede? Survivor'da Nisa yok mu? - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor Nisa neden yok 2022? Nisa elendi mi? Survivor Nisa neden oynamıyor? Nisa Bölükbaşı nerede? Survivor'da Nisa yok mu?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Survivor Nisa neden yok 2022? Nisa elendi mi? Survivor Nisa neden oynamıyor? Nisa Bölükbaşı nerede? Survivor'da Nisa yok mu?

Survivor Nisa niye yok? sorusu Survivor izleyicileri tarafından araştırılıyor. Dokunulmazlık oyununda Nisa'yı göremeyen izleyiciler Nisa neden yok sorusunu gündeme taşıdı. İlk başta kadroda yer alan Nisa'nın canlı yayında görülmemesi soru işaretleri yaratmıştı. Peki, Survivor Nisa neden yok 2022? Survivor Nisa niye yok? Survivor Nisa nerede? Nisa elendi mi? Survivor Nisa neden oynamıyor? Detaylar haberimizde...

Survivor Nisa neden yok? Survivor'da Nisa yok mu? sorularının yanıtı merak edilen konular arasında yer almakta. Survivor 2022 öncesi Instagram hesabından canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacıların son mesajlarını izleyenlerle paylaşmıştı. Ilıcalı'nın canlı yayınında Gönüllüler takımından Nisa Bölükbaşı'nın olmayışı dikkat çekmişti. Nisa Survivor'da yok mu? Nisa Survivor'da neden yok, diskalifiye mi oldu?

NİSA SURVIVOR'DA NEDEN YOK?

Survivor'da Nisa Bölükbaşı'nın yarışmalarda yer almaması üzerine Nisa neden yok sorusu gündem oldu. Nisa'nın omzunda ve dizinde sakatlık meydana geldiği için doktor raporu doğrultusunda oyunlarda yer almadığı öğrenildi.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumayabaşladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Haberler.com - Gündem

Survivor All Star, Nisa Bölükbaşı, Nisa Bölükbaşı, Survivor 2022, Survivor 2022, Survivor, Survivor, Prag, Gündem, Magazin, Haberler

title