Survivor kim elendi, kim gitti? 26 Ocak Survivor All Star elenen isim kim oldu? Mert mi, Berna mı, Ayşıl mı, Sercan mı? Hangi isim elendi? - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor kim elendi, kim gitti? 26 Ocak Survivor All Star elenen isim kim oldu? Mert mi, Berna mı, Ayşıl mı, Sercan mı? Hangi isim elendi?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Survivor kim elendi, kim gitti? 26 Ocak Survivor All Star elenen isim kim oldu? Mert mi, Berna mı, Ayşıl mı, Sercan mı? Hangi isim elendi?

Survivor All Star heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Bugün ada konseyince bir yarışmacı Survivor'a veda edecek. Peki, Survivor kim elendi? 26 Ocak Survivor All Star elenen isim kim oldu? Mert mi, Berna mı, Ayşıl mı, Sercan mı? Hangi isim elendi? Survivor eleme adayları kimlerdir? 26 Ocak Çarşamba hangi isim adaya veda edecek? Bu akşam Survivor'da elenen kim oldu? Survivor adaya kim veda etti? İşte bilgiler...

TV8'de Survivor'da bugün adaya bir isim veda edecek. Bugün ödül oyunu oynandı ve ödül oyunun ardından yarışmacılar ada konseyinde buluştu. Peki, Survivor kim elendi? 26 Ocak Survivor All Star elenen isim kim oldu? Mert mi, Berna mı, Ayşıl mı, Sercan mı? Hangi isim elendi? Survivor kim gitti? 26 Ocak bu akşam Survivor'da kim gitti, kalan isimler kimler oldu? Survivor bu haftanın eleme adayları kimlerdir? Survivor bu haftanın dokunulmazlıklarını kimler kazandı?

Haftanın ilk dokunulmazlığı Cumartesi günü yapılmıştı. Cumartesi günü Gönüllüler takımı kazanmıştı ve Mert Sürgün adasına giden isim olmuştu. Haftanın 2. dokunulmazlığını ise Ünlüler kazandı ve Berna Gönüllüler'den sürgün adasına giden isim oldu. Haftanın son dokunulmazlığını ise Gönüllüler kazandı ve Ünlülerden sürgün adasına giden isimler Ayşıl ve Sercan oldu.

Haftanın son dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı ve bu haftanın son Sürgün adasına gidecek olan ismi Ünlüler takımından olacak. Ünlüler takımı ada konseyinde bir kişinin ismini belirleyerek onu Sürgün adasına gönderecek. Bu haftanın Sürgün Adasında yer alan yarışmacıları şu şekilde. Ayrıca Sürgün adasındakiler haftanın eleme adayları oluyor.

  • 1. eleme adayı : Mert
  • 2. eleme adayı : Berna
  • 3. eleme adayı : Ayşıl
  • 4. eleme adayı : Sercan

Survivor kim elendi? 26 Ocak Survivor All Star elenen isim kim oldu? Mert mi, Berna mı, Ayşıl mı, Sercan mı? Hangi isim elendi?

  • Mert
  • Berna
  • Ayşıl
  • Sercan

Ada Konseti başladı. Birazdan SMS sıralamasına göre adaya veda edecek olan isim açıklanacak. Eleme adayları ise; Mert, Berna, Ayşıl ve Sercan'dır.

Survivor kim elendi, kim gitti? 26 Ocak Survivor All Star elenen isim kim oldu? Mert mi, Berna mı, Ayşıl mı, Sercan mı? Hangi isim elendi?

Survivor All Star'da bu hafta elenen isim Ayşıl oldu.

YARIŞMAYA VEDA EDEN İSİM : AYŞIL

Survivor All Star yedeklerden katılan Ayşıl Özaslan 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ayşıl Özaslan, Marmara Üniversitesi'nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York'ta Berkeley College üniversitesine giderek Ekonomi eğitimi almıştır. Ayşıl Özaslan 20 senedir farklı spor dalları ile ilgilenmiştir. Almanca, Rusça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 4 dil bilmektedir.

Mustafa Şirin
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Survivor 2022 Survivor Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title