Survivor kim elendi? 19 Ocak Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim kim oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor kim elendi? 19 Ocak Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim kim oldu?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Survivor kim elendi? 19 Ocak Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim kim oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor, yeni sezona yine bomba gibi başladı. Yeni sezonda, yeni kuralları olan Survivor All Star'da yarışmacıları zorlayan zorlu parkurlar ve sürgün adası gibi yeni kurallar getirilmiştir. 19 Ocak Survivor'da adaya veda eden ilk isim belli oldu. Gönüllüler takımından ilk elenen isim belli oldu. Peki, 19 Ocak Survivor kim elendi? Survivor sürgün adasına kim gitti?

Survivor All Star'da adaya veda eden isim belli oldu. Herkesin yoğun ilgisi ile takip edilen Survivor yarışması adadan elenen ilk isim belli oldu. TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor, yeni sezona yine bomba gibi başladı. Yeni sezonda, yeni kuralları olan Survivor All Star'da yarışmacıları zorlayan zorlu parkurlar ve sürgün adası gibi yeni kurallar getirilmiştir. 19 Ocak Survivor'da adaya veda eden ilk isim belli oldu. Gönüllüler takımından ilk elenen isim belli oldu. Eleme potasında olan Gizem, Sercan, Birsen ve Hikmet arasından kim elendi seyirciler tarafından merak ediliyor. 19 Ocak 2022 Survivor ilk kim elendi? Survivor kim elendi? Survivor kim kazandı? Survivor All Star 2022 adaya kim veda etti? Survivor All Star adaya ilk kim veda etti? Survivor kim elendi, kim veda etti? Detaylar haberimizdedir…

Küçükten büyüğe yoğun ilgi ile takip edilen, TV8'in sevilen yarışması Survivor 2022 sezonunda adaya veda eden ilk isim belli oldu. Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarında her iki takımda kazandı. Gönüllüler takımında sürgün adasına Gizem ve Hikmet aynı zamanda eleme adayı olmuştur. Bununla beraber, Ünlüler takımından Sercan ve Birsen sürgün adasına gitmiştir. 19 Ocak tarihinde yayınlanan yeni bölümde adaya veda eden isim açıklanmıştır. 19 Ocak 2022 tarihinde Survivor kim elendi herkes tarafından merak edilmekte.

Survivor kim elendi? 19 Ocak Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim kim oldu?

Yeni sezonda, yeni kuralları olan Survivor All Star'da yarışmacıları zorlayan zorlu parkurlar ve sürgün adası gibi yeni kurallar getirilmiştir. 19 Ocak Survivor'da adaya veda eden ilk isim belli oldu. Gönüllüler takımından ilk elenen isim belli oldu. Eleme potasında olan Gizem, Sercan, Birsen ve Hikmet arasından kim elendi seyirciler tarafından merak ediliyor. Survivor All Star'da adaya veda eden isim belli oldu. Herkesin yoğun ilgisi ile takip edilen Survivor yarışması adadan elenen ilk isim belli oldu. 19 Ocak Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümde adaya veda eden isim belli oldu. 19 Ocak 2022 Çarşamba Survivor kim elendi seyirciler tarafından merak edilmekte.

Survivor kim elendi? 19 Ocak Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim kim oldu?

9 Ocak Survivor'da adaya veda eden ilk isim belli oldu. Gönüllüler takımından ilk elenen isim belli oldu. Eleme potasında olan Gizem, Sercan, Birsen ve Hikmet arasından kim elendi seyirciler tarafından merak ediliyor. Survivor All Star'da adaya veda eden isim belli oldu. Herkesin yoğun ilgisi ile takip edilen Survivor yarışması adadan elenen ilk isim belli oldu. 19 Ocak Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümde adaya veda eden isim belli oldu. 19 Ocak 2022 Çarşamba Survivor kim elendi seyirciler tarafından merak edilmekte.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor, yeni sezona yine bomba gibi başladı. Yeni sezonda, yeni kuralları olan Survivor All Star'da yarışmacıları zorlayan zorlu parkurlar ve sürgün adası gibi yeni kurallar getirilmiştir. 19 Ocak Survivor'da adaya veda eden ilk isim belli oldu. Gönüllüler takımından ilk elenen isim belli oldu.

Gönüllüler takımından Gizem ve Hikmet'in aday gösterildiği eleme potasında, elenen isim Gizem olmuştur.

Haberler.com - Gündem

Survivor All Star Acun Ilıcalı Tv8 Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title