Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Karacakaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne, boyu kaç? Batuhan Karacakaya kimdir? Survivor Batu kimdir? - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Karacakaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne, boyu kaç? Batuhan Karacakaya kimdir? Survivor Batu kimdir?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Karacakaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne, boyu kaç? Batuhan Karacakaya kimdir? Survivor Batu kimdir?

Survivor Batuhan kimdir? sorusu survivor izleyicleri tarafından merak ediliyor. 2022 Survivor All Star ekibine dahil olan Batuhan Karacakaya başarısı sayesinde seyircinin takdirini toplamıştır. Yeni sezon da All Star ekibine katılan başarılı ve hırslı yarışmacı kimdir izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Karacakaya kimdir? Batuhan Karacakaya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? 2022 Batuhan Karacakaya Instagram hesabı nedir? İşte detaylar haberimizde...

Survivor Batuhan kimdir? sorusu survivor izleyicleri tarafından merak ediliyor. 2022 Survivor All Star ekibine dahil olan Batuhan Karacakaya başarısı sayesinde seyircinin takdirini toplamıştır. Yeni sezon da All Star ekibine katılan başarılı ve hırslı yarışmacı kimdir izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Karacakaya kimdir? Batuhan Karacakaya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? 2022 Batuhan Karacakaya Instagram hesabı nedir? Survivor Batuhan kim? İşte detaylar haberimizde...

Batuhan Karacakaya, Survivor All Star 2022 sezonunda ünlüler takımında yer almaktadır.

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul'da doğdu. Batuhan Karacakaya'nın yükselişi ise Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat gibi isimlerle birlikte rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi olmuştur. İki sezon boyunca oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin küçük oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Ardından Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almış ve bu dizide de Mert Karakteri ile ekrana geldi.

Batuhan Karacakaya ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür 'ün çocukluğunu canlandırdı.

Ekranlardan bir süre uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı değişim ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde ise Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekrana gelen Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan 'ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar'ı oynadı.

  • Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi, 4 Sezon, Dündar Bey, 2016-2017)
  • Uzun Hikaye (Mustafa (15 Yaş, Sinema Filmi, 2012)
  • Umutsuz Ev Kadınları (TV Dizisi, 3 Sezon, Mert, 2011-2013)
  • Sen De Gitme (Selim, TV Dizisi, 2011)
  • Aşk Tesadüfleri Sever (Özgür, Sinema Filmi, 2011)
  • Bekle Beni (Salih, Sinema Filmi, 2010)
  • Dersimiz Atatürk (Sinema Filmi, 2009)
  • Aşk-ı Memnu (TV Dizisi, 2 Sezon, Bülent Ziyagil, 2008-2009)
  • Beşinci Boyut (Arif/Emre, TV Dizisi, 2005)
Haberler.com - Gündem

Batuhan Karacakaya Batuhan Karacakaya Survivor All Star Survivor All Star Survivor 2022 Survivor Survivor Star Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title