Survivor 5. Bölüm fragmanı izle! 19 Ocak Çarşamba Survivor'da ne olacak? Survivor fragmanı yayında! - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor 5. Bölüm fragmanı izle! 19 Ocak Çarşamba Survivor'da ne olacak? Survivor fragmanı yayında!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

Eski yarışmacıların yeniden mücadele ettiği Survivor 2022 All Star, yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı. Sık sık tartışmaların yaşandığı yarışmada Sercan ile Atakan arasında da gerilim yaşanıyor! 19 Ocak Çarşamba Survivor'da ne olacak? Survivor fragmanı yayında! Survivor 5. Bölüm fragmanı izle

Survivor 2022 All Star'ın bu akşam yayınlanacak olan 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Eleme potasına giren ve sürgün kampına giden Sercan ile Atakan arasında gerilim çıkıyor. Sercan'ın konseyden sonra söylediklerine tepki gösteren Atakan, "Aba altından sopa göstermeye çalıştı. Hoşuma gitmedi, samimiyetsiz" dedi. Survivor 5. Bölüm fragmanı izle! 19 Ocak Çarşamba Survivor'da ne olacak? Survivor fragmanı yayında!

Eski yarışmacıların yeniden mücadele ettiği Survivor 2022 All Star, yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı. Sık sık tartışmaların yaşandığı yarışmada Sercan ile Atakan arasında da gerilim yaşanıyor.

Sürgün kampına giden isimlerden Survivor Sercan, gitmeden önce söyledikleri ile kamptan dönüşte yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Sercan'ın sürgün kampı dönüşü konseyde yaptığı, "Bir daha olursa art niyet ararım" çıkışına en sert tepki eski şampiyon Avatar Atakan'dan geldi.

Sercan'ın sözlerine sinirlenen Atakan, "Aba altından sopa gösterme hareketleri yaptı. O benim hoşuma gitmedi. O, ilk yaptığı konuşmanın samimiyetsizliğini bana gösterdi" diyor.

Öte yandan Survivor All Star'ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde yarışmacılar ilk kez ödül oyunu için mücadele edecek.

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Survivor Gündem Haberler

title