Haberi Paylaş

"Survivor 2022 kadrosunda kimler var? Survivor All Star 2022 Ünlüler ve Gönüllüler kadrosu! Hangi isimler Survivor'a katıldı?

'Survivor 2022 kadrosunda kimler var? Survivor All Star 2022 Ünlüler ve Gönüllüler kadrosu! Hangi isimler Survivor'a katıldı?

Gündem Haberleri

Türk televizyonlarında yayınlandığı her dönem ilgiyle izlenen Survivor 2022 konseptiyle yeniden ekranlara dönüyor. Acun Ilıcalı Twitter hesabından Survivor 2022 Ünlüler All Star Takımı ilk fragmanını yayınladı. Peki Survivor All Star ne zaman başlayacak? Survivor All Star Ünlüler takımı kim? Survivor All Star Gönüllüler takımı kim?

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunda gerçekleştirilen Survivor'ın son sezonunu İsmail Balaban kazanmış ve büyük ödülün sahibi olmuştu. Bu yıl All Star formatı ile ekranlara gelecek olan Survivor için geri sayım başladı. Oldukça sevilen eski yarışmacıların hünerlerini sergileyeceği Survivor All Star'ın kadrosunu Acun Ilıcalı açıkladı. Eski sezon yarışmacılarının mücadele edeceği All Star'da yer alacağı kesinleşen ilk ismin Barış Murat Yağcı olduğu öğrenilmişti. PekiSurvivor 2022 All Star yarışmacıları kimler? Survivor 2022 gönüllüler takımı kimler? Survivor 2022 ünlülertakımı kimler? Survivor 2022 All Star ne zaman başlayacak? detaylar haberimizde.

Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Furkan Kızılay, Nisa Bölükbaşı, Sema, Merve, Nagihan Karadere, Aycan, Elif, Sercan, Mert, Adem, Atakan gibi isimler Ünlüler takımında yarışacak.

Adem Kılıçcı

Çağan Atakan Arslan

Furkan Kızılay

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Barış Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Aycan Yanaç

Elif Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Birsen Bekgöz

Gökhan Keser

Ogeday Girişken

Anıl Berk Baki

Hikmet Tuğsuz

Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

Yasin Obuz

Gizem Kerimoğlu

Berna Keklikler

Sude Burcu

Seda Aydemir

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı

Türkiye'nin ilgiyle izlediği yarışma programı Survivor 2022 All Star Ünlüler/Gönüllüler yarışması 15 Ocak tarihinden itibaren tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Survivor 2022 All Star Ünlüler/Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında kimlerin yer aldığı merakla bekleniyordu. tv8'in sahibi ve ayrıca yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, kişisel sosyal medya hesabından Survivor 2022 All Star Ünlüler takımının ilk fragmanını yayınladı.

Survivor All Star Acun Ilıcalı Gündem Magazin Haberler

title