Haber : Survivor 1. ödülü nedir 2022? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne veriliyor? Survivor birincisi ödülü - Haberler

Haberi Paylaş

Survivor 1. ödülü nedir 2022? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne veriliyor? Survivor birincisi ödülü

 - Güncelleme:
Survivor 1. ödülü nedir 2022? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne veriliyor? Survivor birincisi ödülü

Aylardır kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor All Star, dün akşam İstanbul'da yapılan yarı finalle ekrana geldi. Ayşe, Nisa, Batuhan ve Adem arasında yapılan SMS oylamasında finale yükselen isimler Adem ve Nisa oldu. Peki, Survivor büyük ödül ne? Survivor 1. ödülü nedir 2022? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne veriliyor 2022? Survivor büyük ödül ne kadar merake ediliyor. İşte, Survivor birincisi ödülü detayları!

Survivor birincilik ödülü nedir? Aylardır kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor All Star, dün akşam İstanbul'da yapılan yarı finalle ekrana geldi. Ayşe, Nisa, Batuhan ve Adem arasında yapılan SMS oylamasında finale yükselen isimler Adem ve Nisa oldu. Peki, Survivor büyük ödül ne? Survivor 1. ödülü nedir 2022? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne veriliyor 2022? Survivor büyük ödül ne kadar merake ediliyor. İşte, Survivor birincisi ödülü detayları haberimizde...

Survivor'da geçen senenin şampiyonu 500 bin TL kazanmıştı. Survivor All Star 2022'deki birincilik ödülü henüz netleşmezken büyük ödül miktarının 500 bin TL ile 1 milyon TL arası olması beklenmektedir.

Survivor All Star 2022'de Ocak ayında Dominik'te başlayan büyük macera İstanbul'da noktalanıyor. Survivor'da tüm rakiplerini geride bırakarak son 4'e kalan Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel, Dominik'ten İstanbul'a geldi. Yarışmanın merakla beklenen yarı finali, Tersane İstanbul'da yapıldı.

Seyircilerin ve ailelerin katılımıyla canlı yapılan yarı finalde ilk olarak Nisa ve Ayşe arasında bir SMS oylaması yapıldı. Altı aylık maratonun sonunda yarı finalde ilk elenen yarışmacı Ayşe Yüksel oldu. Yarışmayı dördüncü olarak tamamlayan Ayşe, "İnandığımız yol vardı, yine ucundan döndük. Başlarda yaptığım hatalarım oldu. Gülüşümden hiçbir zaman taviz vermedim" dedi.

Survivor'da son 3'e kalan Nisa, Adem ve Batuhan arasında yeniden SMS oylaması yapıldı. Survivor'da finale yükselen ilk yarışmacı Adem Kılıçcı oldu. Survivor'da ikinci finalistin ise Nisa Bölükbaşı seçildi. Kıyasıya mücadele eden Batuhan Karacakaya ile yarışmayı üçüncü olarak tamamlayarak hayallerine veda eden isim oldu.

Survivor 1. ödülü nedir 2022? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne veriliyor 2022? Survivor birincisi ödülü!

Survivor büyük finalinde Adem ve Nisa karşı karşıya gelecek. 2 yarışmacı canlı yayında SMS oylamasına çıkacak. Şampiyonun belirleneceği büyük final ise bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Survivor All Star Survivor 2022 Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title