Süper Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! 23 Ocak CANLI TAKİP Bugünkü Süper Loto kazandıran numaraları belli oldu mu? - Haberler
Haberi Paylaş

Süper Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! 23 Ocak CANLI TAKİP Bugünkü Süper Loto kazandıran numaraları belli oldu mu?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Süper Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! 23 Ocak CANLI TAKİP Bugünkü Süper Loto kazandıran numaraları belli oldu mu?

23 Ocak Süper Loto sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığı araştırılıyor. 23 Ocak 2022 Süper Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 23 Ocak 2022 Perşembe Süper Loto sonuçları canlı takip sayfası! 23 Ocak Perşembe Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Süper Loto kuralları neler? Süper Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Süper Loto çekilişi canlı izle!

Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango Online 23 Ocak Perşembe tarihli Süper Loto sonuçlarının açıklanması vatandaşlar tarafından merak ile bekleniyor. Birçok kişi Süper Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, yapılan çekilişte kazanan kim ve ne kadar ikramiye kazanıldığı merak ediliyor. Peki, Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar? İşte, 23 Ocak 2022 Süper Loto sonuçları canlı takip sayfası! Süper Loto çekilişi canlı izle! Süper Loto sonuçlarına nereden bakılır? Süper Loto çekilişi kaçta?

23 OCAK SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

23 Ocak tarihli Süper Loto sonuçları 21.30'da açıklanıyor...

9, 18, 28, 37, 59, 60,

CANLI TAKİP LİNKİ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

• Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

• Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

• İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

• Tercihe göre arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

• Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir..

Haberler.com - Gündem

Süper Loto, Gündem, Ekonomi, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title