Haberler

Squid Game 2. sezon ne zaman? Squid Game 2. sezon olacak mı? Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon ne zaman?

Gündem Haberleri

Squid Game 2. sezon ne zaman? Netflix'in son dönemde ses getiren yapımları arasında yer alan Squid Game dizisinin ilk sezonunun yayınlanmasının ardından izleyicilerden tam puan aldı. İlk sezonunu izlenmesinin ardından 2. sezonun ne zaman çıkacağı araştırılmakta. Peki, Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2. sezon ne zaman? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game yeni sezonu olacak mı? Squid Game yeni sezon çıkacak mı?

Squid Game 2. sezon ne zaman? Son dönemde La casa de papel, Stranger Things, Peaky Blinders, Dark, Élite gibi çok izlenen Netflix dizileri arasına bir yenisi daha eklendi. Çıkışıyla birlikte büyük ses getiren Squid Game ilk sezonuyla birlikte internette en çok araştırılan ve merak edilen yapımlar arasında yer almakta. İzleyiciler konuyla alakalı olarak internette "Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2 sezon ne zaman? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game konusu ne? Squid Game ne zaman başlayacak? Squid Game'in yeni sezonu olacak mı?" gibi soruların cevaplarını aramakta. Squid Game ile ilgili merak edilenler haberimizde.

Squid Game 2 sezon çıkacak mı? Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2.sezon olacak mı? Squid Game yeni sezon ne zaman?

İlk Sezonuyla büyük beğeni toplayan Squid Game'in henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen 2. sezonunun çıkmasına kesin gözüyle baklıyor.

Squid Game 2. sezon olacak mı? Squid Game 2. sezon çıkacak mı? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak?

Squid Game'in 2. sezonu ile ilgili Netflix'ten gelen resmi bir açıklama yok. Çıkacağı 2019 yılında duyurulan ve 2 yıl sonra çıkan yapımın yoğun ilgi görmesi sonrası 2. sezonunun yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yapımın yeni sezonunun çekim süreci göz önünde bulundurularak 2022 yılı ortalarında çıkması bekleniyor.

Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2 sezon ne zaman? Squid Game yeni sezon ne zaman?

Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir.

Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2 sezon ne zaman? Squid Game yeni sezon ne zaman?

SQUİD GAME HAKKINDA

Squid Game Hwang Dong-hyuk tarafından yazılan ve yönetilenbir Güney Koreli hayatta kalma draması televizyon dizisidir. Lee Jung-jae, Park Hae-soo ve Wi Ha-joon'un oynadığı dokuz bölümlük dizi, 45,6 milyar ? (38,7 milyon ABD Doları) değerinde gizemli bir hayatta kalma oyununda hayatlarını riske atan bir grup insanın hikâyesini anlatıyor. Dizi Netflix tarafından 17 Eylül 2021'de dünya çapında yayınlandı.

Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2 sezon ne zaman? Squid Game yeni sezon ne zaman?

SQUİD GAME OYUNCU KADROSU

Ana karakterler

 • Lee Jung-jae - Seong Gi-hun (No. 456)

Bir şoför ve kumar bağımlısı, annesiyle birlikte yaşıyor ve kızını maddi olarak desteklemek için mücadele ediyor. Birçok borcunu kapatmak için Oyuna katılır.

 • Park Hae-soo - Cho Sang-woo (No. 218)

Bir menkul kıymetler şirketindeki yatırım ekibinin başkanı, Gi-hun'un küçük bir öğrencisiydi ve Seul Ulusal Üniversitesi'ne giren yetenekli bir öğrenciydi, ancak şimdi müşterilerinden para çaldığı için polis tarafından aranıyor.

 • Oh Yeong-su, Oh Il-nam olarak (No. 001)

Dışarıda ölmeyi beklemek yerine Oyun oynamayı tercih eden beyin tümörlü yaşlı bir adam.

 • HoYeon Jung - Kang Sae-byeok (No. 067)

Hayatta kalan aile üyelerini bu ülkeden bulabilecek ve geri alabilecek bir komisyoncu için ödeme yapmak üzere Oyuna giren Kuzey Koreli bir sığınmacı.

 • Heo Sung-tae Jang Deok-su olarak (No. 101)

Büyük kumar borçlarını kapatmak için Oyuna giren bir gangster.

 • Anupam Tripathi Abdul Ali olarak (No. 199)

İşvereni ona aylarca ödeme yapmayı reddettikten sonra genç ailesine bakmak için Oyuna giren Pakistanlı bir yabancı işçi.

 • Kim Joo-ryoung - Han Mi-nyeo (No. 212)

Zavallı bekar bir anne olduğunu iddia eden gizemli ve manipülatif bir kadın.

Squid Game 2.sezon olacak mı? Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2 sezon ne zaman? Squid Game yeni sezon ne zaman?

Yardımcı karakterler

 • Yoo Sung-joo Byeong-gi olarak (No. 111)

Yaklaşan oyunlar hakkında bilgi karşılığında ölü katılımcıların organlarını kaçakçılığı yapan bir grup yozlaşmış gardiyanla gizlice çalışan bir doktor.

 • Lee Yoo-mi - Ji-yeong (No. 240)

Tacizci babasını öldürdükten sonra hapisten yeni çıkmış genç bir kadın.

 • Kim Si-hyun 244 numara olarak

İnancını tekrar Oyuna bulan bir papaz.

Küçük karakterler

 • 017 olarak Lee Sang-hee

30 yılı aşkın deneyime sahip bir cam üreticisi.

 • Kim Yun-tae No. 069 olarak

070 numaralı eşiyle Oyuna katılan bir oyuncu

 • 070 olarak Lee Ji-ha

069 numaralı kocasıyla Oyuna katılan bir oyuncu

 • 278 numara olarak Kwak Ja-hyoung

Deok-su'nun grubuna katılan ve onun uşaklığını yapan bir oyuncu.

 • Chris Chan / Chris Lagahit No. 276

Tug of War turunda Seong Gi-hun'un grubuna katılan bir oyuncu.

 • Oyun personeli

Oyun için katılımcı toplayan bir satıcı olarak Gong Yoo (Bölüm 1 ve 9)

 • Lee Byung-hun Ön Adam olarak (Bölüm 8-9)

Siviller

 • Wi Ha-joon Hwang Jun-ho olarak

Kayıp kardeşini bulmak için Oyuna gizlice giren bir polis memuru.

 • Gi-hun'un annesi olarak Kim Young-ok
 • Cho Ah-in, Gi-hun'un kızı Seong Ga-yeong rolünde
 • Kang Mal-geum, Gi-hun'un eski eşi ve Ga-yeong'un annesi olarak
 • Sang-woo'nun annesi olarak Park Hye-jin
 • Park Si-wan - Kang Cheol, Sae-byeok'un erkek kardeşi.

Squid Game 2 sezon çıkacak mı? Squid Game 2 sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2.sezon olacak mı? Squid Game yeni sezon ne zaman?

Netflix'in başarılı yapımı Squid Game'in ilk sezonu 9 bölümden oluşmaktadır.

SQUİD GAME TANITIM İZLE!

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Squid Game Dizi Gündem Sinema Güncel Haberler

title