Haberler

Son Nefesime Kadar neden final, neden bitiyor? Son Nefesime Kadar tamamen bitecek mi yoksa sezon finali mi olacak?

Gündem Haberleri

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Nefesime Kadar bugün final bölümüyle ekranlara gelecek. Final yapmasının ardından izleyiciler, Son Nefesime Kadar neden final, neden bitiyor? Son Nefesime Kadar tamamen bitecek mi yoksa sezon finali mi olacak? sorularının cevaplarını merak etti. Peki, Son Nefesime Kadar dizisi niye final yapıyor? İşte detaylar...

Son Nefesime Kadar, Pastel Film imzalı, ilk bölümü 23 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş'ın üstlendiği, senaryosunu Hatice Meryem'in yazdığı, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban'ın paylaştığı, Happy Valley dizisinden uyarlanan dram ve polisiye türündeki Türk televizyon dizisi. Son Nefesime Kadar neden final, neden bitiyor? Son Nefesime Kadar tamamen bitecek mi yoksa sezon finali mi olacak?

Son Nefesime Kadar her hafta Çarşamba günü saat 20:00 'da Fox TV'de başlıyor.

Son Nefesime Kadar bugün yayınlanacak olan 5. bölümü ile final yapacak. Dizinin final bölümü bugün 23 Mart 2022 Çarşamba günü ekranlara gelecek. Dizi sezon finali değil tamamen final yapıyor.

Twitter paylaşımı şöyle:

Son Nefesime Kadar neden final, neden bitiyor? Son Nefesime Kadar tamamen bitecek mi yoksa sezon finali mi olacak?

Son Nefesime Kadar neden final, neden bitiyor? Son Nefesime Kadar tamamen bitecek mi yoksa sezon finali mi olacak?

Son Nefesime Kadar 5. bölümü ile ekranlara veda edecek. Dizinin neden final yaptığı ile ilgili resmi bir bilgi yer almıyor, açıklama yapılmadı. Fakat bazı kaynaklara göre dizinin düşük reytingden dolayı final yapabileceği söylendi.

Yıllar önce kızını büyük bir felaket sonrası kaybetmiş acılı bir annedir Mihri. Bu kayıp sonrası aldığı radikal bir karar yüzünden ailesi dağılmış, oğlu ve kocası tarafından terk edilmiş, tek başına kalmıştır. Ancak Mihri yılmamış, kızından geriye kalan tek hatıra olan torununa sımsıkı sarılmış, hayatın ona getirdikleriyle barışık, küçük sade bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ta ki kızının ölümünün müsebbibi ve bir suç makinası olan Ejder'in hapisten çıktığını duyana kadar.

Mihri, Ejder'in serbest kaldığını duyduğu an adeta çılgına döner. Artık tek düşüncesi onu yakalamak, adaleti tesis etmek ve kendi kızının başına gelen felaketin bir başka masumun daha başına gelmesine mani olmaktır. Mihri sezgilerine güvenir ve onun peşine düşer.

Mihri sezgilerinde haklıdır. Ejder gerçekten de hapisten çıkar çıkmaz korkunç bir suça bulaşır. Mihri onu engellemek, onu durdurmak için mesleğini, hatta canını ortaya koyar.

Ancak Ejder ile Mihri'yi birbirine bağlayan ve sonsuza kadar kopmayacak bir bağ daha vardır. Bu küçük Umut'tur. Mihri bir yandan dağılan ailesinin parçalarını toplamaya çalışırken, bir yandan da torununu kaybetmemek için büyük bir mücadeleye girer.

Ferzan, Mihri'ye Vedat'ın hiç de güvenilir bir adam olmadığını ve hakkında kötü hisleri olduğunu söyler. Lakin Mihri, Ferzan'ın hislerinin doğruluğundan şüphe duymaktadır. Ferzan'ı yaptığı hatalardan kaçmak ve tüm suçu Vedat'a yıkmaya çalışmakla itham eder.

Ferzan usta bir gazeteci olmasının verdiği tecrübeyle Vedat'ı takip etmeye başlar. Vedat'ın bir yemekte buluştuğu adamın Rus Mafyası'nın önemli bir üyesi olduğunu ortaya çıkarır. Durumu hemen Mihri'ye iletir ama ortada bir suç olmadığından Mihri bir şey yapamayacağını, daha somut delillere ihtiyacı olduğunu söyler.

Nurgül Yeşilçay - Mihri

Emre Kınay - Ferzan

Ertan Saban - Vedat

Rojda Demirer - Gökçe

Begüm Birgören - Emel

Emre Bey - Ejder

İpek Filiz Yazıcı - Hazan

Baran Bölükbaşı - Ozan

Bülent Alkış - Cihangir

Ahmet Saraçoğlu - Taner

Aysun Metiner - Şükran

Yeliz Akkaya - Suzan

Türkü Su Demirel - Saliha

Elif Ceren Balıkçı - Ceylan

Mehmet Turan Doğan - Umut

Taha Baran Özbek

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Son Nefesime Kadar Dizi Gündem Magazin Haberler

title