Haberler

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Divriği ilçesinde iş insanlarıyla buluştu

Abone Ol

İş insanlarıyla bir araya gelen Şimşek, Divriği ilçesinin turizmden hak ettiği payı alabilmesi için yeni yatırımlar yapılması gerektiğini vurguladı. Divriği'nin turizm potansiyeline dikkat çeken Şimşek, Sivas'a gelen turistlerin büyük kısmının ziyaret ettiği Divriği'ye ciddi yatırımlar yapılmasını planladıklarını belirtti. İş insanlarının da bölgeye vefa borcunu ödemek için çalıştığını ifade eden Şimşek, projelerin inceleme gezisi sonrasında netlik kazanacağını söyledi.

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Divriği ilçesinde iş insanlarıyla buluştu.

İş insanlarıyla bir araya gelen Şimşek, ilçenin turizmden hak ettiği payı alabilmesi için bölgeye yeni yatırımlar yapılması gerektiğini vurguladı.

Divriği'nin turizm noktasında önemli bir ilçe olduğunu söyleyen Şimşek, "Sivas'a gelen turistlerin büyük kısmının ziyaret ettiği Divriği'ye ciddi yatırımlar yapılmasını planlıyoruz." dedi.

İş insanlarının da doğdukları bölgeye vefa borcunu ödemek için kollarını sıvadığını ifade eden Şimşek, "Biz de kendilerine gerekli desteği sağlayacağız. İnceleme gezisinin ardından yapılacak projeler netlik kazanacak." diye konuştu.

Kaynak: AA / Turizm

Sivas Valiliği Yılmaz Şimşek Divriği Turizm Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title