Haberi Paylaş

Sivas TOKİ kura CANLI izle! Sivas TOKİ kura YOUTUBE izleme linki! Sivas TOKİ kura çekimi Full HD CANLI İZLE!

Gündem Haberleri

TOKİ Sosyal konut projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Sivas TOKİ kura çekimi canlı izlemek isteyen kura adayları, Sivas TOKİ kura CANLI izle aramasını gerçekleştiriyor. Bugün gerçekleşecek olan Sivas TOKİ kura çekimi canlı izle araması oldukça sık şekilde araştırılıyor. İşte Sivas TOKİ kura CANLI izle! Sivas TOKİ kura YOUTUBE izleme linki! Sivas TOKİ kura çekimi Full HD CANLI İZLE!

TOKİ sosyal konut projesinde yer alan Sivas etabı için birçok vatandaş başvuruda bulundu. Başvuru yapan adaylar ise kura çekimlerini heyecanla bekliyor. Sivas TOKİ çekilişi ise takip edilmek isteniyor. İşte TOKİ Sosyal konut projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Sivas TOKİ kura çekimi izleme linki! Sivas TOKİ kura CANLI izle! Sivas TOKİ kura çekimi Full HD CANLI İZLE!

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında Sivas ilinde kura çekilişi yapılacak. Kura çekimini takip etmek için SİVAS TOKİ KURA CANLI İZLE'ye tıklayınız. Bu sayede Sivas TOKİ kura çekimi canlı olarak izleyebilirsiniz. Divriği 170, Zara 260, Gürün 203, Gemerek 197, İmranlı 157 olmak üzere kura çekimi saat 10:00'da gerçekleştirilecek.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim kampanyasına, gençlerden emeklilere, engellilerden şehit yakınlarına ve gazilere kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

Sivas TOKİ kura CANLI izle! Sivas TOKİ kura YOUTUBE izleme linki! Sivas TOKİ kura çekimi Full HD CANLI İZLE!

İstanbulluların sosyal konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini, kendilerinin de bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, "Kasımda sona eren arsa ve iş yeri başvurularımızın süresini 15 Kasım'a kadar uzattık. Tabi 25 Ekim'de ilk temellerimizi Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle 40 gün sonra attık. İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz." Dedi.

TOKİ, Twitter hesabı üzerinden TOKİ 4. etap kura takvimini paylaştı. Takvimde Sivas TOKİ kura çekimi ise 16 Aralık tarihinde yer almakta. Buna göre 2020 TOKİ Sivas kura çekimi, 18 Aralık tarihinde Muhsin Yazıcıoğlu kültür merkezinde gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilen kura çekimi, TOKİ TV Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. 16 - 18 Aralık tarihleri arasında Sivas için gerçekleştirilen kura çekimleri, 18 Aralık Pazar günü tarihinde sona erecektir. Kura çekimlerinin sona ermesinin ardından adaylar, Sivas kura çekimi sonuçlarını öğrenebilir.

Sivas TOKİ kura CANLI izle! Sivas TOKİ kura YOUTUBE izleme linki! Sivas TOKİ kura çekimi Full HD CANLI İZLE!Sivas TOKİ kura çekimi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun" sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak sosyal konut kuraları tamamlandı. TOKİ kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığının internet sitesi üzerinden ve e Devlet'ten sorgulanabilecek. Aşağıda yer alan kısımdan Sivas TOKİ kura çekiliş sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

SİVAS TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI EKRANI

18 Aralık: Sivas - Gümüşhane Kura çekimi

19 Aralık: Tokat - Bayburt Kura çekimi

Toki Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title