Site sahibi olmak istiyorum Fakat Ücret fazla ! - Haberler
Haberi Paylaş

Site sahibi olmak istiyorum Fakat Ücret fazla !


 - Güncelleme:
ilandır

Hazirsitekur yazılım Geliştirme ve danışmanlık firması web sitesi hazır tasarımlar konusunda size ve firmanıza yardımcı oluyor

Firmamız kendine vizyon olarak websitesi olmayan kalmasın iş fikrini benimsiyor.Dolayısıyla bu konuda her sektöre uygun website çeşitleri oluşturarak her kesimden şahıslara hizmet sunmaya çalışıyor.Ekonomik fiyatlara sizde şaşıracaksınız.

Her çeşit site bulunuyor mu ?

Her sektöre uygun websitesi üretiyoruz. Daha sornasında testlere tabi tutarak size websitesi konusunda hizmet veriyoruz.

Extra masraf ödemek istemiyorum.

Siteler herşey dahil fiyatlardır.Extra bir ücret ödemiyorsunuz.

Neden hazır site kur ?

Adınıza fatura kesiliyor. 7/24 Hizmet veriliyor. Sizi güler yüzlü insanlar karşılıyor.

Ödeme seçenekleri nelerdir.

Kredi kartına 9 ay taksit yapabilir. İsterseniz paypal ve havale ile ödeme yapabilirsiniz

0850 hat extra ücretlimi?

Hayır, bu müşterilerimizin bizi tek numaradan ulaşmaları için alınmış ve öyle kalacak kurumsal numaramız ve konuştuğunuz kadar normal operatör ücreti ödersiniz

Hazirsitekur.com 'da siteler her bütçeden insanın alabileceği indirimli fiyatlardır. Ve bütün yenilikleri özellikleri içerisinde barındırır. Örneğin bir site aldınız sadece o siteyle ve paketle +100 ayrı tasarım yapabilirsiniz.

Bayi olmak isterseniz işte size iş fırsatı!

Bayimiz olarak ürünlerimizi %30 a kadar indirimli alabilir ürünleri satma hakkı kazanarak ürünleri istediğiniz fiyata internet sitenizde pazarlayabilirsiniz satabilirsiniz.

Bayilik şartı var mıdır?

Bayilik vereceğimiz firma İşten anlaması ve faaliyet alanı web / yazılım olan ayrıca firma olan ve fatura kesebilen ve bu işi yapabilmek adına bir tane satış için internet sitesi olması yeterlidir.

Daha fazla bilgi için

0850 840 9 329 no lu telefonu arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Kaliteyi ucuza alın.

Advertorial Haberler, Advertorial Sondakika, Advertorial, Haberler

title