Haberi Paylaş
Sinan Sardoğan kimdir, nereli? Müge Anlı Sinan Sardoğan kim, kaç yaşında?

Sinan Sardoğan kimdir, nereli? Müge Anlı Sinan Sardoğan kim, kaç yaşında?

Gündem Haberleri

Arife Gökçe'nin kaybolmasında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan'ın tutarsız yanıtları hem izleyicileri hem de Müge Anlı'yı bezdirdi. İzleyicilerin merak ettikleri arasında ise Sinan Sardoğan kimdir, nereli? Müge Anlı Sinan Sardoğan kim, kaç yaşında? soruları yer aldı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ilginç dakikalar yaşandı. Programda son günlerde ele alınan konu kapsamında çok sayıda kadına tacizde bulunduğu iddia edilen Sinan Sardoğan'ın programda konuştuğu sırada ortalık bir anda gerildi. Merak edilenler arasında ise Sinan Sardoğan kimdir, nereli? Müge Anlı Sinan Sardoğan kim, kaç yaşında? soruları yer aldı.

Müge Anlı'da konu olan Sinan Sardoğan Tokat, Almus'ludur.

Bir süredir Müge Anlı ve Tatlı Sert programında işlenen "Kayıp Arife" olayında yeni gelişmeler yaşandı. Olayın bir numaralı şüphelisi Sinan Sardoğan adlı şahsın çalıştığı yer ve tarlası ekipler tarafından incelemeye alındı. Yapılan aramada Sinan'ın gübre döktüğü yerde yanmış kıyafetler bulundu.

Almus Karadeniz Bölgesinde Tokat iline bağlı, merkezi il merkezine 34 km mesafede bir ilçe olup, doğusunda Reşadiye ilçesi ve Sivas ili Hafik ilçesi, batısında Tokat ili, kuzeyinde Niksar ilçesi, güneyinde Sivas ili bulunmaktadır. Başlangıçta köy ve nahiye iken idari taksimatta bucak merkezi olmuş, 1 Mart 1954'te ilçe olmuştur. 2020 yılı nüfus sonuçlarına göre nüfusu 23.825 kişidir.

Almus ilçesi ceviz büyüklüğündeki vişnesi ile ünlüdür. Yakın zamana kadar yaklaşık 30 yıllık bir geçmişi bulunan "Almus vişne festivali" yapılırdı (ilk festival dönem kaymakamı Duran Duman'ın talimatı ile başlamıştır). İlçenin sosyoekonomik yaşamında ve tanıtımında önemli bir yer tutan bu festival son birkaç yıldır yapılmamaktadır.

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Müge Anlı Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Melek Doğan:

Allah var siz inanmasınızda bu yaptığınız yanınıza kar kalmaz

Cevap Yaz67Yayından Kaldır
Melek Doğan:

Bu adamı hedef gösterenler bu adam hasta tedavi olması lazım bunu halkın önüne atarsınız başına kötü şeyler gelebilirler aklınızı başınıza alın herşey reyting mi paramı makam mı? Yazıklar olsun

Cevap Yaz1016Yayından Kaldır
Melek Doğan:

Müge anlı Sinan öldürülürse hiç vicdan azabı çekmeyecekmisın böyle bir insanı hedef göstermek kolaymı yazıklar olsun her insan suçu ispatlanıncaya kadar masum Sinan hiç bir kişiyi öldürüp saklayacak bir zekada birine benziyor mu

Cevap Yaz1014Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title