Haberler

Sıfırıncı Gün canlı izle! TV8 Sıfırıncı Gün 2. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Sıfırıncı Gün yeni bölümde neler olacak?

Abone Ol

TV8'in sevilen dizileri arasında gelen Sıfırıncı Gün bugün 2. bölüm ile ekranlara gelecek. Diziyi canlı izlemek isteyenler Google'da, Sıfırıncı Gün canlı izle! TV8 Sıfırıncı Gün 2. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Sıfırıncı Gün yeni bölümde neler olacak? araştırması yapıyor. Peki, Sıfırıncı Gün canlı yayın nereden izlenir? Sıfırıncı Gün yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Sıfırıncı Gün, Acun Medya imzalı, ilk bölümü 28 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir'in üstlendiği, senaryosunu ise Atasay Koç'un kaleme aldığı polisiye, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Sıfırıncı Gün canlı izle! TV8 Sıfırıncı Gün 2. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Sıfırıncı Gün yeni bölümde neler olacak?

SIFIRINCI GÜN CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Diziyi televizyondan veya TV8'in resmi web sitesinden izleyebilirsiniz.

Sıfırıncı Gün canlı izle! TV8 Sıfırıncı Gün 2. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Sıfırıncı Gün yeni bölümde neler olacak?

SIFIRINCI GÜN KONUSU NEDİR?

Emniyet Müdürlüğü'nün yedi özel polisi ve bu gözde ekibin baba gibi gördüğü amirleri Kadir...

Birlikte geçirdikleri yıllar sonunda gerçek bir aileye dönüşen ekip organize suç lideri Ejder'in peşinde...

Uzun bir takibin sonunda Ejder'e ulaşan ekip aslında hayalini kurdukları operasyon "Sıfırıncı Gün" ile hayatlarının baştan sona değişeceğinden habersiz.

O güne kadar hayalini kurdukları operasyon planladıkları gibi gitmez. Başarısızlığın sorumluluğunu ekibin iki gözde üyesi Özgür ve Mert üstlenir ve bir plan yaparlar. Amirleri Kadir de dosyanın peşini bırakmaz. Birbirleri için canlarını ortaya koyacak ekip, küllerinden doğmak ve intikamlarını alıp biraz olsun acılarını dindirebilmek için yeniden bir araya gelir.

SIFIRINCI GÜN OYUNCULARI KİMLER?

Engin Öztürk

Berk Cankat

Adnan Biricik

Demir Karahan

Sarp Akkaya

Yiğit Özşener

Aybüke Pusat

Ahmet Pınar

Esra Ruşan

Uğur Uzunel

Naz Çağla Irmak

Savaş Özdemir

Damla Colbay

Turgay Tanülkü

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Sıfırıncı Gün Dizi Gündem Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title