Haberi Paylaş

Sibel Can'ın oğlu boşanıyor mu? Engincan Ural boşanıyor mu?

Gündem Haberleri

Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural boşanıyor mu ve Sibel Can'ın oğlu boşanıyor mu soruları gündeme geliyor. 45 gün önce nikah masasına oturan Engincan Ural ile Merve Kaya çiftinin boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Peki, Sibel Can'ın oğlu boşanıyor mu? Engincan Ural boşanıyor mu?

Sibel Can ile Hakan Ural'ın oğulları Engincan Ural, 45 gün önce Merve Kaya ile görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çiftin boşanma kararı aldığı iddia edildi. Söylentilerin ardından Sibel Can'dan paylaşım gecikmedi. Sibel Can'ın oğlu boşanıyor mu? Engincan Ural boşanıyor mu? soruları gündeme geliyor. Sibel Can'ın oğlu boşanıyor mu? Engincan Ural boşanıyor mu? Sibel Can'ın oğlu boşanıyor mu? Engincan Ural boşanıyor mu? Detaylar haberimizdedir…

SİBEL CAN'IN OĞLU BOŞANIYOR MU?

45 gün önce nikah masasına oturan Engincan Ural ile Merve Kaya çiftinin boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Kaya'nın Ural'ı aldattığı çiftin bu sebepten dolayı boşanma kararı aldığı konuşulurken anne Sibel Can, çiftin bir pozunu paylaşarak iddiaları yalanladı.

ENGİNCAN URAL BOŞANIYOR MU?

30 yaşındaki Ural'ın eşi Merve Kaya'nı ihanetiyle sarsıldığı ve boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. 45 günlük evlilikte boşanma kararı alındığı iddiasının ardından Sibel Can'dan beklenen paylaşım geldi. Instagram hesabından oğlu ve gelininin fotoğrafını paylaşan Can, nazar boncuğu ve gülen yüz emojisi koyarak boşanma iddiasını yalanladı.

"DÜĞÜNDE OĞLUM VE GELİNİMDEN DAHA ÇOK EĞLENDİM"

Geçtiğimiz günlerde oğlunun evliliğiyle ilgili konuşan Sibel Can, yaşadığı mutluluğu şu sözlerle anlatmıştı:"Genç anne olmanın faydaları. Karşınızda annenin yanı sıra, bir de kayınvalide duruyor. Çok hoş bir duygu bu. Düğünde oğlum ve gelinimden daha çok ben eğlendim."

Sibel Can'ın oğlu boşanıyor mu? Engincan Ural boşanıyor mu?

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Engincan Ural Merve Kaya Sibel Can Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title