Seyahate Çıkarken ISIC Kartınızı Unutmayın! - Haberler
Haberi Paylaş

Seyahate Çıkarken ISIC Kartınızı Unutmayın!

Bültenler - Turizm
 - Güncelleme:
Seyahate Çıkarken ISIC Kartınızı Unutmayın!

ISIC kart dünyanın 120 ülkesinde 50.000 noktada indirimler sunmaktadır. Ulaşım, konaklama, alışveriş, eğlence ve aklınıza gelebilecek her şeyde ISIC fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Interrail Türkiye gezginleri tarafından da tercih ediliyor. Kartlar üniversitelerden ya da online başvuruyla ediniliyor. ISIC, öğrenciler için çok çeşitli alanlarda indirimler ve fırsatlar sunmaktadır. 120'den fazla ülkede uçuş indirimlerinden, toplu taşıma indirimlerine, müze, sinema, eğlence merkezleri indirimlerinden, birçok alandaki özel öğrenci fırsatlarına kadar, özel firmaların, yerel ve genel yönetimlerin desteği ve kültürel merkezlerinin katkılarıyla, öğrenciler dünyanın her yerinde tek tip kart ile bu fırsatlardan eşit olarak yararlanma imkanına erişmektedirler.

Interrail Turkiye ve ISIC CARD Anlaşması

Interrail Turkiye ve ISIC CARD ortaklarından bazıları, Microsoft ,MasterCard, Apple Store, Skype, Hard Rock Café, IBIS Hotels, Accor Group, The Economist, HostelWorld. Bunun dışında ülkeler bazında binlerce marka ISIC kart'ın fırsat ortağı olarak dünyanın en büyük öğrenci indirim ağına katılmış bulunmaktadır. Türkiye'de ise kartı kullanabileceğiniz yerler, Spr Pub Eskisehir Eskisehir Diesel ( %20) Hayal Kahvesi, If Performans Ankara
Eurolines otobusleri, Hostelworld,Lonely Planet ve çoğu hostel vs.

Isic Card Nedir?

Interrail gezginlerinin daha çok kullanıldığı bir kart olarak bilinsede bir ögrenci kartı görevi görüyor. Interrail Turkiye'nin anlaştığı uluslarası kart ile dünyanın her yerinde öğrenci olarak Türkiye'de de hostel, cafe ve bar %20'den başlayan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Türkiye'de müze kartı, akbil vs dahi alabilir, kimlik gibi kullanabilirsiniz.Kartların ücreti ise tüm Turkiye genelinde '20TL' Interrail Turkiye grubu ise kar amacı gutmeksizin ‪#‎yardimRail‬ kapsamında 15TL'ye verme şansı tanıyor.

Türkiye'de dünyadan farklı olarak Hard Rock Cafe'den Cafe Pi'ye kadar Turkiye'nin çoğu sehrinde kullanabileceğiniz kartın başvuruları çok yakında başlıyor. Ayrıca kartı tüm dunyadaki ISIC noktalarında kullanabilme imkanıda sağlıyor.

Bültenler / Turizm

Interraıl Türkiye, Turizm, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Ezgina KamermobilWeb@haberler.com:

Bu grup bişey yapınca kendiö yapmış kadar seviniyom ????

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title